23. May 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

News

Maijooksul saab proovida 20 erinevat dušši

17.05.2016
Hansgrohe dušid SEB Maijooksul 2015

Sel aastal rõõmustab SEB Maijooksust osavõtjaid taas Hansgrohe dušimaailm, mis saabub eraldi selleks Lõuna-Saksamaalt Lauluväljakule. Mobiilne duširuum on 13,5 meetrit pikk, selles on 20 dušši ja kaks riietusruumi.

Dušid Hansgrohe mobiilses dušijaamas on erinevad. Nende hulka kuuluvad mudelid, mis tekitavad nahal troopilise vihmasabina käes seismise tunde, teised jälle pakuvad intensiivset ja lõõgastavat massaaži. Dušisüsteemide puhul on arvestatud ka keskkonnahoiu nõuetega – kõik tooted põhinevad Hansgrohe veesäästlikul EcoSmarti tehnoloogial.

 

“Erinevad massaažidušid lõõgastavad lihaseid pärast raja läbimist. Sooja ilma korral pakuvad mõnusat värskendust ja jahedama ilma korral saab tulla ennast duši alla soojendama, “ ütles Hansgrohe ärijuht Eestis Andrus Asavi. “Ühtlasi on see suurepärane võimalus Hansgrohe erinevaid dušše proovida.”

 

Hansgrohe dušimaailm pargib ennast mugavalt SEB Maijooksu finiši lähistel ja ootab finišeerijaid ennast värskendama ja erilist dušielamust nautima. Dušiveoki kõrvale on paigaldatud täiendavalt üks avar riietusruum, et teha duši all käimine maijooksjatele võimalikult mugavaks. Duššide kasutamine on tasuta, pesemisvahendid on Oriflame’ilt. Kuivatamiseks on vaja kaasa võtta saunalina. Rohkem infot SEB Maijooksu kohta: www.jooks.ee

 

Hansgrohe pakub mobiilset värskendust paljudel rahvaspordiüritustel, lisaks Maijooksule näiteks Luxembourgis, Bonnis, Berliinis, Prahas, Vilniuses jne.

 

Hansgrohe – Schwarzwaldi originaal

Hansgrohe SE peakontor asub Saksamaal Schwarzwaldis. Oma 115-aastase ajaloo vältel on ettevõte saavutanud omal alal maine kui juhtiv uuendaja tehnoloogia, disaini ja jätkusuutlikkuse vallas. Hansgrohe SE loodud segistid ja dušisüsteemid on originaaltooted, mis muudavad vannitoad funktsionaalsemaks, mugavamaks ja esteetiliselt kaunimaks. Hansgrohe kvaliteettooteid võib leida sellistes mainekates ehitistes nagu luksusristleja Queen Mary II, Londoni Heathrow lennujaama 5. terminaal, Burj Khalifa Dubais (maailma kõrgeim ehitis), Saksamaa riigikantselei Berliinis, New Yorgi Yoo luksusekorterid ja Masdar City Institute of Science and Technology Abu Dhabis. Ettevõtet ja tema tooteid on austatud mitmete auhindadega, viimati iF Award Gold 2015, Wallpaper* Design Award 2015 „Best Domestic Product Design” kategoorias ja Elle Decoration International Design Award 2015. 2015. aastal oli ettevõtte kaubamärkide Axori ja Hansgrohe käive rohkem kui 964 miljonit eurot. Hansgrohe grupp pakub tööd enam kui 3800 inimesele üle kogu maailma, nendest umbes 40 protsenti töötab väljaspool Saksamaad. Ettevõte, mis rakendab nulltolerantsi poliitikat võltsitud toodete ja ideevarguste suhtes, valmistab oma tooteid Saksamaal, Prantsusmaal, Madalmaades, USAs ja Hiinas.

Tänu leiutistele nagu dušilift, reguleeritavad dušijoad, QuickClean-funktsioon, AirPower-, EcoSmart- või käepärane Select-tehnoloogia, peetakse Hansgrohet rahvusvahelise sanitaartehnikatööstuse üheks juhtivaks novaatoriks.

Tallink Maijooks is the largest mass recreational sports event in Estonia and in the entire Eastern European region especially tailored for women. Tallink Maijooks is looking forward to welcoming your entire family as there is plenty to do for kids and men as well.

 

Register here!