24. aprill 2016
Start: 00
00 : 00 : 00
et en
6. veebruar 2016
16. juuli 2016
24. september 2016

Pressiteated

Pressiteade
26. aprill 2015
 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Ibrahim Mukunga Wachira

 

Täna toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km võistlusdistantsil oli kiireim Keenia esindaja Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 50 minutit ja 45 sekundit. Teisena ületas finišijoone mullune võitja Roman Fosti (00:52:06) Stamina spordiklubist ning kolmandana lõpetas Sparta spordiklubi esindaja Kaupo Sasmin (00:52:46).

 

Naiste arvestuses võidutses teist aastat järjest Kaisa Kukk ajaga 01:04:47. Teise koha saavutas Maie Kuusik (01:06:41) ning kolmandale poodiumikohale jõudis Merlyn Lükki (01:07:57).

 

Roman Fosti jäi jooksu analüüsides positiivseks: „Kehas oli pinge sees, tõusudel ei suutnud jalgu piisavalt kiiresti tööle panna. Samas on tänane jooks hea väetis järgmisteks jooksudeks ja paremad tulemused on kindlasti veel ees.“

 

Naiste võitja Kaisa Kukk tundis jooksmisest rõõmu: „Teise ja kolmanda kohaga oli vahe sees ning sain rahulikult jooksu nautida.“

RMK Kõrvemaa Kevadjooksust võttis osa ligi 2000 jooksusõpra. Lisaks võistlusdistantsile osales arvukalt liikumisharrastajaid 6 km pikkusel terviserajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud, kuid kõik lõpetajad said kirja distantsi läbimise aja. Lastele toimusid RMK lastejooksud ja retked kevadisse metsa. Kõigile finišeerujatele laulis Erich Krieger tuntud lauluviise.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks on RMK Kõrvemaa Nelikürituse teine etapp. Järgmiseks osavõistluseks on 18. juulil toimuv RMK Kõrvemaa Triatlon, millele saab registreeruda veebilehel www.jooks.ee.


Pressiteade
24. aprill 2015

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksul näeb Roman Fosti ja Ibrahim Mukunga Wachira duelli

 

Pühapäeval, 26. aprillil toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse rekordarvu jooksusõpru. Favoriidina stardib 16 km jooksurajale Roman Fosti, kellele pakub tugevat konkurentsi Keeniast pärit Ibrahim Mukunga Wachira.

 

Stamina spordiklubi esindav Fosti ootab pühapäevast starti: „Möödunud aastal jooksin RMK Kõrvemaa Kevadjooksul esmakordselt ja sain sealt positiivset energiat kogu hooajaks. Selle aasta eesmärgiks on teha korralik jooks, nautida konkurentsi ja lõpusirgel pakkuda vägevaid emotsioone.”

 

Naistest asuvad esikohta jahtima mullune võitja Kaisa Kukk Sparta spordiklubist ja Julia Bulina Sillamäe Kalevi kergejõustikuklubist. Kevadisele rahvajooksuhooaja avaüritusele on registreerunud üle 1600 osaleja, kelle seas on nii Eesti paremaid jooksjaid kui ka liikumisrõõmu nautivaid harrastajaid.

 

Sportlik päev algab kell 11.30 RMK lastejooksudega, millest osavõtt on tasuta. Kõigi lastejooksudel osalejate vahel loositakse välja Maui and Sons tõukeratas. Kell 12.15 antakse start RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkusele põhidistantsile. Kell 13.00 stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Tänavuse muusika-aasta raames laulab kevadjooksu finišeerijatele armastatuid lugusid ka ise aktiivselt sporti harrastav Erich Krieger.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab veel registreerida täna kella 17.00-ni internetiaadressil www.jooks.ee või kohapeal pühapäeva hommikul võistluskeskuse sekretariaadis. Registreerida on võimalik nii 16 km kui 6 km rajale, mida saab läbida kas joostes, käies või keppidega kõndides.


Pressiteade
21. aprill 2015

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule oodatakse rekordiliselt osavõtjaid

 

Pühapäeval, 26. aprillil toimub selle kevade esimene suurem jooksuvõistlus Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. Registreerimisaktiivsust arvestades on RMK Kõrvemaa Kevadjooksule oodata rekordiliselt osavõtjaid nii 16 km kui ka 6 km rajale.

 

RMK juhatuse esimees Aigar Kallas innustab kõiki nädalavahetusel Kõrvemaale tulema: “Igaüks saab Kõrvemaa vaheldusrikkal maastikul valida endale jõukohase raja, mida läbida kas joostes, käies või kepikõndi tehes. Kevadjooksu rajameister Jüri Voodla kinnitas, et nii head ja kuiva jooksurada pole Kõrvemaal aastaid nähtud.”

 

Esmakordselt astub RMK Kõrvemaa Neliküritusel üles muusikaline kollektiiv. Tänavuse Muusika-aasta raames laulab kevadjooksu osalejatele armastatuid lugusid sportlik Erich Krieger.

 

Kõrvemaale tasub tulla kogu perega, sest lastele on eraldi programm ja avatud on ka lastehoid. Lastejooksudel osalemine on tasuta ja laste registreerimine toimub kohapeal võistluskeskuses. Kõik lastejooksude lõpetajad saavad finišis RMK meene ja kõigi lastejooksudel osalejate vahel loosib Sportland välja tõukeratta.

 

Täna on viimane võimalus kevadjooksule registreeruda soodushinnaga. Juba sel pühapäeval toimuvale jooksuhooaja avasündmusele saab nime kirja panna internetiaadressil www.jooks.ee.

 

Kevadjooks on teine osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 21. veebruaril), kevadjooks 26. aprillil, rahvatriatlon 18. juulil ja rattamaraton 26. septembril.


Pressiteade
25. märts 2015

 

Kuu aega jooksuhooaja alguseni
 

Täpselt kuu aja pärast, 26. aprillil avatakse jooksuhooaeg RMK Kõrvemaa Kevadjooksuga. Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimub kevade esimene suurem jooksuvõistlus, mis juhatab sisse rahvajooksu hooaja.

 

Korraldajad ootavad RMK Kõrvemaa Kevadjooksule 2000 liikumisharrastajat 16 km ja 6 km rajale, mida saab läbida kas joostes, käies või kepikõndi harrastades. Aktiivsete eluviiside austajaid võtab vastu vaheldusrikka maastikuga puutumatu loodus.

 

Eraldi programm on ka lastele. Lastejooksudel osalemine on tasuta ja laste registreerimine toimub kohapeal võistluskeskuses. Iga väike osaleja saab valmistada endale medali ning osaleda retkedel kevadisse loodusesse.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule toimub registreerimine internetiaadressil www.jooks.ee. Kõige soodsamate hindadega on võimalik registreeruda märtsikuu lõpuni.

 

Kevadjooks on teine osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 21. veebruaril), kevadjooks 26. aprillil, rahvatriatlon 18. juulil ja rattamaraton 26. septembril.


PRESSITEADE, 27. aprill 2014
 

RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKSUL TULID TÄNA VÕITJATEKS ROMAN FOSTI JA KAISA KUKK

LIIKUMISRÕÕMU OLI NAUTIMAS PAAR TUHAT HARRASTAJAT

 

Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses suurepärastes oludes toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu  16 kilomeetri pikkuse murdmaajooksu võitis veenva ülekaaluga esmakordselt Kõrvemaal jooksnud valitsev Eesti maratonimeister Roman Fosti Stamina spordiklubist. Teise koha võitles välja Rauno Reinart kergejõustikuklubist Järvala, jättes napilt kolmandaks võitja klubikaaslase Jaanus Kallaste.

 

Naiste seas oli täna kiireim Kaisa Kukk Sparta spordiklubist, teisele kohale tuli Evelin Talts ja kolmandaks Sigrid Valdre.

Lisaks võistlusdistantsile osales arvukalt liikumisharrastajaid 6 km pikkusel terviserajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

 

RMK lastealal ”Noorendik” said lapsed koos Tibu ja Rebasega osaleda jooksuvõistlusel, käia metsaretkel ning omandada uusi põnevaid teadmisi Eestimaa looduse kohta.


Esimest korda Kõrvemaa ürituste ajaloos küündis osavõtnute arv paari tuhande ligi.

 

Täna toimunud kevadjooks oli teiseks osavõistluseks tänavusele RMK Kõrvemaa Neliküritusele. Sarja liidriks tõusid pärast kahte etappi meestest Allar Soo ja naistest Heleri Kivil. Lisaks kevadjooksule kuuluvad Põhja-Eesti suurima perespordisarja kavva 25. jaanuaril toimunud suusamaraton, 19. juulil aset leidev rahvatriatlon ning 27. septembril sõidetav rattamaraton.

 


PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

25.04.2014
 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksul stardib rekordiliselt osavõtjaid

Võidumõtetega läheb starti Eesti valitsev maratoni ja poolmaratoni meister Roman Fosti

 

Pühapäeval, 27. aprillil toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse rekordarvu jooksusõpru. Favoriidina asub 16 km starti valitsev Eesti meister maratonijooksus Roman Fosti.

 

Fosti on RMK Kõrvemaa Kevadjooksu eel ootusärev: „Pühapäevast starti ootan suure põnevusega, sest jooksen RMK Kõrvemaa Kevadjooksul esmakordselt. Eesmärgiks on teha tugev jooks enne Eesti pika krossi meistrivõistlusi.“

 

Naistest asuvad Nelikürituse võitu jooksustardis jahtima RMK Kõrvemaa Nelikürituse mullune võitja Heleri Kivil ja üle-eelmise aasta võitja Signe Parm. Kevadisele rahvajooksuhooaja avaüritusele on registreerunud ligi 1600 osalejat, kelle seas on nii Eesti paremaid jooksjaid kui ka liikumisrõõmu nautivaid harrastajaid.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja Mati Lilliallik soovitab aegsasti kohale tulla: „Seoses teetöödega Piibe maanteel soovitame osalejatel kohale sõitmiseks aega varuda, et oleks aega parkida, võtta välja stardimaterjalid ja õigeaegselt stardis valmis olla.” Autoga saabujad saavad parkida selleks ettenähtud kohtades Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses.

 

Kell 12.15 antakse start RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkusele põhidistantsile. Kell 13.00 stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Kevadjooksu rada kulgeb mitmekesisel ja põneval Kõrvemaa maastikul.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab registreeruda täna kella 17.00-ni internetiaadressil www.jooks.ee või kohapeal võistluspäeva hommikul võistluskeskuse sekretariaadis. Registreeruda on võimalik nii 16 km kui 6 km rajale, mida saab läbida kas joostes, käies või keppidega kõndides.


PRESSITEADE

22.04.2014
 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks avab jooksuhooaja

 

Pühapäeval, 27. aprillil toimub selle kevade esimene suurem jooksuvõistlus Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. RMK Kõrvemaa Kevadjooks juhatab sisse kevadise rahvajooksu hooaja.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks ootab osalema rekordarvu spordisõpru. Tänaseks on ennast kirja pannud rohkem inimesi, kui eelmisel aastal jooksu lõpetas.

 

Korraldajad ootavad RMK Kõrvemaa Kevadjooksule 2000 liikumisharrastajat läbima 16 km ja 6 km radasid nii joostes, käies kui ka kepikõndi harrastades. Aktiivsete eluviiside austajaid võtab vastu vaheldusrikka maastiku ja pinnasvormidega puutumatu loodus. Eraldi programm on ka lastele.

 

Lastejooksud on tasuta ja laste registreerimine toimub kohapeal alates kella 11st. Kõik lastejooksude lõpetajad saavad finišis RMK meene ja pärast jooksu kodulehelt välja printida diplomi. Iga väike osaleja saab valmistada endale medali ning osaleda retkedel kevadisse loodusesse. Avatud on ka lastehoid.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab registreeruda internetiaadressil www.jooks.ee. Soodsam registreerimine kestab 22. aprilli õhtuni.

Kevadjooks on teine osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 25. jaanuaril), kevadjooks 27. aprillil, rahvatriatlon 19. juulil ja rattamaraton 27. septembril.

 

Põhja-Eesti suurim perespordisari RMK Kõrvemaa Neliküritus tõi mullu suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3 928 harrastajat.

 
Lisainfo:

PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

29.04.2013

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksul osales rekordarv spordisõpru

 

Nädalavahetusel peeti Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Põhja-Eesti suurima perespordisarja teine etapp. RMK Kõrvemaa Kevadjooks toimus sportlasi soosiva ilmaga ning 16 km ja 6 km distantsidel kogunes osalejaid 23% rohkem kui mullu. Kokku ületasid lõpujoone 1477 inimest, mis tähistab uut rekordit.

 

Mullu osales pikemal 16 km distantsil 596 jooksusõpra, tänavu aga juba 671. 6 km raja läbis aasta tagasi 424 ja tänavu 586 inimest. Lastejooksudest võttis osa 220 noort spordihuvilist.

 

RMK Kõrvemaa Nelikürituse peakorraldaja Mati Lillialliku sõnul näitavad kasvavad osalejatenumbrid jätkuvalt huvi looduses sportimise vastu. „Nii talvise suusamaratoni kui nädalavahetusel toimunud jooksusündmuse osalejatenumbrid suurenesid enam kui 20%. Selle trendi üle võib ainult rõõmu tunda,“ kommenteeris Lilliallik.

 

Kõrvemaa Kevadjooksu nimisponsori Riigimetsa Majandamise Keskuse turundusjuht Kati Veskimägi loeb antud statistikast samuti välja head uudised. „Nüüd kui talv on taandunud, ootavad kõiki aktiivsete eluviiside austajaid erinevad matkarajad Eesti metsades. Sobivaid võimalusi liikumiseks leiavad nii need, kes soovivad lihtsalt perega aega veeta kui ka tõsisema trennisooviga spordisõbrad. Riigimets on alati kõigile avatud. Tulge ja kasutage neid võimalusi,“ kutsus ta üles saabuvast kevadest maksimumi võtma.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks on RMK Kõrvemaa Nelikürituse teine etapp. Järgmiseks osavõistluseks on RMK Kõrvemaa Triatlon 13. juulil. Mullu tõi sarivõistlus suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3536 harrastajat. Tänavu on kahe esimese etapiga rajal käinud juba 2364 spordisõpra.

 

Lisainfo:

http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=21&grp=3

http://www.facebook.com/Nelikuritus

 


PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

27.04.2013

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Ilja Nikolajev

 

Täna toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km võistlusdistantsil oli kiireim Ilja Nikolajev ajaga 50 minutit ja 18 sekundit. Teisena ületas lõpujoone valitsev Eesti meister maratonijooksus Viljar Vallimäe (00:50:41) ning kolmandana Dimitri Aristov (00:52:34).

 

Naiste arvestuses näitas teistele kandu valitsev Eesti meister maratonijooksus Evelin Talts ajaga 01:00:37. Teisena lõpetas Kõrvemaa Kevadjooksu kolmekordne võitja Olga Andrejeva (01:01:27) ning kolmanda poodiumikoha hõivas Grete Tõnne (01:03:37).

 

Ilja Nikolajev sõnul tuli esikoht väikese üllatusena. „Võit ei olnud ootuspärane, sest Viljar on väga kõva konkurent,“ lisas ta. Enda vormi hindas ta hetkel keskpäraseks.

 

Mullune võitja Viljar Vallimäe rääkis, et ta ei olnud viimasest võistlusest veel taastunud ning jalad olid veidi kanged. Tänane üllataja Dimitri Aristov oli poodiumikohaga igati rahul ning hoiatas konkurente, et tema plaaniks on tippudele veelgi lähemale jõuda.

 

Lisaks tippsportlastele ja harrastajatele nautisid kevadist ilma ja jooksmist ka sajad lapsed, kellele olid eraldi distantsid. Kõige nooremate spordisõprade hulgas parimaid ei selgitatud ning auhinna said kõik lõpetajad.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks on RMK Kõrvemaa Nelikürituse teine etapp. Järgmiseks osavõistluseks on RMK Kõrvemaa Triatlon 13. juulil.


PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

26.04.2013

 

Kõrvemaa Kevadjooksul stardivad valitsevad Eesti meistrid maratonijooksus

 

Homme toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse rekordarvu jooksusõpru. Eeldatavate favoriitidena asuvad 16 km starti valitsevad Eesti meistrid maratonijooksus Viljar Vallimäe ja Evelin Talts. Korraldajad ootavad tempokat võistlust, sest tänavu kasutatav rada on kiirem kui mullune marsruut.

 

Meestest heitlevad Viljar Vallimäega poodiumikohtade nimel veel kindlasti Ilja Nikolajev, vanameister Vjatšeslav Košelev ja Andrus Lein. Naistest pakuvad Evelin Taltsile tugevat konkurentsi võistluse kolmekordne võitja Olga Andrejeva, RMK Kõrvemaa Nelikürituse mullune võitja Signe Parm, Heleri Kivil ja Grete Tõnne.

 

Nii tippudel kui harrastajatel soovitab RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja Mati Lilliallik aegsasti kohal olla: „Nii jõuab rahulikult autole parkimiskoha leida, riietuda, stardimaterjalid välja võtta ja loomulikult oma lapsed lastejooksule viia,“ lisas ta.

 

Autoga saabujad saavad parkida selleks ettenähtud kohtades Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses. Parkimist ja liiklust korraldavad AS Ühisteenused reguleerijad, kelle märguanded ja soovitused tagavad sujuvama liikluskorralduse. Kõigile Piibe maantee 30.-32. kilomeetril liiklejaile kehtib ohutuse tagamiseks piirkiirus 50 km/h.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab registreeruda täna kella 16-ni internetiaadressil www.jooks.ee või kohapeal võistluspäeva hommikul võistluskeskuse sekretariaadis.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu organiseerib Spordiürituste Korraldamise Klubi. Mullu osales nende poolt läbi viidud 8 rahvaspordisündmusel 39 528 liikumisharrastajat 37 riigist. Sellega ollakse teist aastat järjest regiooni suurim rahva- ja tervisespordiürituste läbiviija.

 

Põhja-Eesti suurim perespordisari, neljast üritusest koosnev RMK Kõrvemaa Neliküritus, tõi mullu suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3 536 harrastajat.

 

Lisainfo:

http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=21&grp=3

http://www.facebook.com/Nelikuritus

 

Infopakett: http://tiny.cc/0bezvw

Võistluse logo: http://tiny.cc/lihdvw

Fotod mullusest sündmusest: http://tiny.cc/i2lqvw

Fotod mullusest sündmusest: http://tiny.cc/43lqvw

 


PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

23.04.2013

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule oodatakse rekordarvu osalejaid

 

Laupäeval, 27. aprillil toimub selle hooaja esimene suurem jooksuvõistlus. Hoolimata visalt taanduvast talvest on paljud eestlased juba avastanud jooksuvõlud ning RMK Kõrvemaa Kevadjooks ootab rekordarvu tervisesõpru. Tänaseks on ennast kirja pannud juba enam kui 1200 inimest.

 

„Tundub, et päike ja kiirelt sulav lumi süstivad inimestesse spordiindu. Registreerumine sportlikule koguperesündmusele on aktiivsem kui iial varem,“ kiidab RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja Mati Lilliallik spordisõpru. Tema sõnul ollakse valmis kuni 2000 inimese vastuvõtmiseks.

 

Kõrvemaa metsade vahele leiavad tee lisaks eestlastele ka kaugemalt tulijad. Näiteks eelmise nädala lõpus laekusid osalemissoovid Türgist ja Poolast.

 

Lisaks jooksusõpradele, kes soovivad läbida 16 km ja 6 km distantse, on sündmusele oodatud lapsed. Lastejooksud on tasuta ja neil paremusjärjestust ei selgitata. Kõik lõpetajad saavad finišis RMK meene ja lasteala telgist nimelise diplomi. Pärast jooksmist saab iga väike osaleja valmistada endale medali, vaadata ja õppida, kuidas valmivad pesakastid lindudele ning osaleda retkedel kevadisse loodusesse. Avatud on ka lastehoid.

 

Täna on ühtlasi viimane võimalus registreeruda soodushinnaga. Juba sel laupäeval toimuvale sündmusele saab nime kirja panna internetiaadressil www.jooks.ee.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu organiseerib Spordiürituste Korraldamise Klubi. Mullu osales nende poolt läbi viidud 8 rahvaspordisündmusel 39 528 liikumisharrastajat 37 riigist. Sellega ollakse teist aastat järjest regiooni suurim rahva- ja tervisespordiürituste läbiviija.

 

Põhja-Eesti suurim perespordisari, neljast üritusest koosnev RMK Kõrvemaa Neliküritus, tõi mullu suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3 536 harrastajat.

 


PRESSITEADE

RMK Kõrvemaa Kevadjooks

17.04.2013

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooks ei lase ennast hilisest kevadest heidutada

 

Järgmise nädala lõpus, 27. aprillil toimub selle kevade esimene suurem jooksuvõistlus. RMK Kõrvemaa Kevadjooks juhatab sisse suvise tervisespordi hooaja. Hoolimata kevade hilinemisest ja visalt taanduvast lumest viiakse võistlusprogramm ellu planeeritud mahus.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja Mati Lillialliku sõnul oli ka kaks aastat tagasi sarnane olukord ning toona lumi tervisespordisündmust ei takistanud: "Jooksupäev ise oli päikesepaisteline ja soe nagu aprilli lõpule kohane. Tänase seisuga ennustatakse samuti võistluspäevaks 15 kraadi sooja," kommenteeris Lilliallik.

 

"Enne nädalavahetust olid Kõrvemaa Spordikeskuse rajad veel täiesti suusatatavad. Viimastel päevadel Eesti vallutanud soojakraadid ja vihmahood tõid aga suure ja oodatud muutuse. Võistlusprogramm toimub planeeritud mahus," kinnitab peakorraldaja. Küll tehakse tema sõnul aga muutusi trassi marsruudis ning valitakse parim ja kuivem võimalik rada.

 

Korraldajad ootavad RMK Kõrvemaa Kevadjooksule rohkem kui tuhandet jooksusõpra läbima 16 km ja 6 km radasid, mis kulgevad küngaste ja järvedega kaetud looduskaitsealal. Aktiivsete eluviiside austajaid ootab vaheldusrikka maastiku ja pinnasvormidega puutumatu loodus. Eraldi programm on ka lastele.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu organiseerib Spordiürituste Korraldamise Klubi. Mullu osales nende poolt läbi viidud 8 rahvaspordisündmusel 39 528 liikumisharrastajat 37 riigist. Sellega ollakse teist aastat järjest regiooni suurim rahva- ja tervisespordiürituste läbiviija.

 

Põhja-Eesti suurim perespordisari, neljast üritusest koosnev RMK Kõrvemaa Neliküritus, tõi mullu suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3 536 harrastajat.

 

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab registreeruda internetiaadressil www.jooks.ee. Sündmus toimub laupäeval 27. aprillil.

 

Lisainfo:

http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=21&grp=3

http://www.facebook.com/Nelikuritus

 


 

PRESSITEADE
28. aprill 2012

 

RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKSU VÕITSID VILJAR VALLIMÄE JA EVELIN TALTS

 

Täna toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitsid Eesti Maratonitiimi liikmed Viljar Vallimäe ja Evelin Talts. Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu ligi poolteisttuhat spordisõpra.

 

Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas RMK lastejooksudega, kus osales arvukalt tublisid lapsi, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

 

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõbra. Võitis Eesti Maratonitiimi kuuluv Viljar Vallimäe. Teisele kohale tuli Ilja Nikolajev ja kolmanda koha võitis triatlonist Priit Ailt. Naiste seas tuli RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks samuti Eesti Maratonitiimi liige Evelin Talts, teisena lõpetas täna Janelle Tarum ja kolmandana Kaisa Kukk. Lisaks põhidistantsile jooksid sajad harrastajad ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi poolteisttuhat spordisõbra.

 

Kevadjooks oli teine osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 14. juulil toimuv RMK Kõrvemaa Rahvatriatlon.


Pressiteade
23.04.2012

 

Laupäevasel RMK Kõrvemaa kevadjooksul stardib üle 1000 jooksusõbra

 

Laupäeval, 28. aprillil toimuvale RMK Kõrvemaa kevadjooksule on end kirja pannud juba ligi 1000 jooksusõpra. Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele on kevadise rahvajooksuhooaja avaürituse starti tulemas ka hulgaliselt Eesti paremaid jooksjaid ja külalisvõistlejaid kaugemaltki.

 

Esikohapretendentidest on Kõrvemaa 16 kilomeetri pikkusele distantsile startimas Eesti Maratonitiimi kuuluvad Viljar Vallimäe ja Ilja Nikolajev ning paljud teised Eesti paremikku pürgivad pikamaajooksjad. Naistest on peafavoriidiks mullune võitja Evelin Talts, kes hiljuti täitis maratonijooksus Londoni olümpiamängude B-normatiivi.

 

Aegviidu lähistel Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimuv RMK Kõrvemaa kevadjooks on üritus kogu perele. Päev algab kell 11.30 RMK jooksuvõistlustega lastele, millest osavõtt on tasuta ja registreerida saab kohapeal. RMK lastealal "Noorendik" saab koos Rebase ja Jänesega mängida loodusmänge, valmistada ja paigutada puudele pesakaste, miniretkedel kevadisse loodusesse antakse häid ja põnevaid näpunäiteid looduses käitumiseks.

 

Kell 12 antakse start RMK Kõrvemaa kevadjooksu 16 km pikkuse põhidistantsi jooksjatele. Pool tundi hiljem, kell 12.30 stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Kevadjooksu rada kulgeb mitmekesisel ja põneval maastikul. Joogipunktides pakutakse osalejaile vett ja spordijooki, vajadusel on valmis meditsiiniteenistus. Sportlandi telgist on sel päeval võimalik soodsalt osta Nike jooksuvarustust. Finišis ootab kõiki lõpetajaid kehakinnitus ja kuum saun.

 

Kevadjooks on teine osavõistlus RMK Kõrvemaa neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 26. veebruaril), kevadjooks 28. aprillil, rahvatriatlon 14. juulil ja rattamaraton 22. septembril.

 

RMK Kõrvemaa kevadjooksule saab registreerida internetis aadressil www.jooks.ee. Soodusregistreerimine lõpeb täna, 24. aprillil

 


PRESSITEADE
23. aprill 2011

 

SEB KÕRVEMAA KEVADJOOKSU VÕITSID KEIO KITS JA EVELIN KÄRNER

 

Täna toimunud SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Keio Kits Eesti Maaülikooli Spordiklubist, naiste kiireim oli Evelin Kärner. Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu ligi poolteisttuhat spordisõpra.

 

Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas lastejooksudega, kus osales üle 200 tubli lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus üle seitsmeesaja erinevas vanuses jooksusõbra. Võitis Keio Kits Eesti Maaülikooli Spordiklubist, kes harjutab Eesti pikamaajooksulegendi Enn Selliku näpunäidete järgi. Teisele kohale tuli Ilja Nikolajev ja kolmanda koha võitis Ralf Lipp jättes napilt poodiumilt välja vanameister Vjatsheslav Koshelevi. Naiste seas tuli SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Evelin Kärner, teisena lõpetas täna Julia Bulina ja kolmandana Kairi Schmidt. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõbra.

 

Kevadjooks oli teine osavõistlus SEB Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 16. juulil toimuv SEB Kõrvemaa Rahvatriatlon.

 


PRESSITEADE
16. aprill 2011

 

HOMME LÕPEB SOODUSREGISTREERIMINE NÄDALA PÄRAST TOIMUVALE SEB KÕRVEMAA KEVADJOOKSULE.

 

Laupäeval 23. aprillil toimuvale SEB Kõrvemaa kevadjooksule on oodata rekordiliselt osalejaid. Kevadise rahvajooksuhooaja avaüritusele on kirja pannud juba üle 1000 jooksusõbra. Arvestades eelnevate aastate registreerimise dünaamikat, ootavad korraldajad kevadjooksule rekordiliselt osalejaid. Mullu võttis Kõrvemaa kevadjooksust osa 1437 spordisõpra.

 

Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele, on starti tulemas ka hulgaliselt Eesti paremaid jooksjaid ning külalisvõistlejaid kaugemaltki. Esikohapretendentidest on esimeste seas Kõrvemaa 16 kilomeetri pikkusele põhidistantsile registreerunud mitmete rahvajooksude favoriit Vjatšešlav Košelev, kes maitses Kõrvemaal võidurõõmu 2006. aastal, mil üritus toimus esmakordselt.

 

Aegviidu lähistel Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses asetleidvale SEB Kõrvemaa Kevadjooksule ootavad korraldajad inimesi kaasa lööma kogu perega. Päev algab kl. 11.30 lõbusate jooksuvõistlustega lastele. Lastevõistlustest osavõtt on kõigile tasuta ja registreerida saab kohapeal. Soovijad saavad osaleda RMK Looduskoolis, kus mängitakse loodusmänge, antakse häid ja põnevaid näpunäiteid looduses käitumiseks jms.

 

23. aprillil kell 12 antakse start SEB Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkuse põhidistantsi jooksjatele. Pool tundi hiljem, kl 12.30, stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Kevadjooksu rada kulgeb mitmekesisel ja põneval maastikul. Joogipunktides pakutakse osalejaile vett ja spordijooki, vajadusel on valmis meditsiiniteenistus. Võistluskeskuses on kogu päeva võimalik tutvuda sponsorite väljapanekuga. Sportlandi telgist on sel päeval võimalik soodsalt osta Nike jooksuvarustust. Finišis ootab kõiki lõpetajaid kehakinnitus ja kuum saun.

 

Kevadjooks on teine osavõistlus SEB Kõrvemaa neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 5. veebruaril), kevadjooks 23. aprillil, rahvatriatlon 16. juulil ja rattamaraton 24. septembril.

 

SEB Kõrvemaa kevadjooksule saab registreerida internetis aadressil www.jooks.ee Soodusregistreerimine lõpeb homme, 17. aprillil.


PRESSITEADE
24. aprill 2010

 

SEB KÕRVEMAA KEVADJOOKSU VÕITSID PAVEL LOSKUTOV JA SIGRID VALDRE

 

Täna toimunud SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Pavel Loskutov Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, naiste kiireim oli Sigrid Valdre EPC Finance OÜ-st. Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu rekordiliselt palju spordisõpru.

Täna Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastejooksudega, kus osales üle 200 tubli lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõpra. Kindla võidu võttis Pavel Loskutov, edestades Vjatsheslav Koshelevi 1 minuti ja 18 sekundiga. Kolmanda koha võitis Tõnis Juulik. Naiste seas tuli SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Sigrid Valdre, teisena lõpetas täna Julia Bulina ja kolmandana Helen Schmidt. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõpra, mis on suurim osalejate arv Kõrvemaa Nelikürituse rahvaspordiürituste ajaloos.

Kevadjooks oli teine osavõistlus SEB Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 17. juulil toimuv SEB Kõrvemaa Rahvatriatlon.

LÕPLIKUD TULEMUSED JA DIPLOMI PRINTIMINE
FOTOD
VIDEOUUDIS (sport.err.ee)
LOOSIAUHINNAD


PRESSITEADE
15. aprill 2010

 

PAVEL LOSKUTOV TEEB AVASTARDI SEB KÕRVEMAA KEVADJOOKSUL

 

Laupäeval 24 aprillil toimuvale SEB Kõrvemaa kevadjooksule on oodata rekordiliselt osalejaid. Kevadise rahvajooksuhooaja avaüritusele on kirja pannud juba üle 1000 jooksusõbra. Arvestades eelnevate aastate registreerimise dünaamikat, ootavad korraldajad kevadjooksule rekordiliselt osalejaid. Mullu võttis Kõrvemaa kevadjooksust osa 1289 spordisõpra.

 

Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele, on starti tulemas ka hulgaliselt Eesti paremaid jooksjaid ning külalisvõistlejaid kaugemaltki. Kõrvemaal teeb hooaja avastardi Eesti parim maratonijooksja Pavel Loskutov, kellele Kõrvemaa kevadjooks on vaheetapiks maratonihooajaks valmistumisel. Teatavasti plaanib Eesti rekordimees tänavu esmakordselt joosta maratoni ka Eestis, 12. septembril toimuval SEB Tallinna Maratonil. Kõrvemaa 16 kilomeetri pikkusele distantsile on registreerunud ka mitmete rahvajooksude favoriit Vjatšešlav Košelev, kes maitses Kõrvemaal võidurõõmu 2006. aastal, mil üritus toimus esmakordselt.

 

Aegviidu lähistel Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses asetleidvale SEB Kõrvemaa Kevadjooksule ootavad korraldajad inimesi kaasa lööma kogu perega. Päev algab kl. 11.30 lõbusate jooksuvõistlustega lastele, kus lastega koos silkavad Haribo karu ja Tibu. Lastevõistlustest osavõtt on kõigile tasuta ja registreerida saab kohapeal. Soovijad saavad osaleda RMK Looduskoolis, kus mängitakse loodusmänge, antakse häid ja põnevaid näpunäiteid looduses käitumiseks jms.

 

24. aprillil kell 12 antakse start SEB Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkuse põhidistantsi jooksjatele. Pool tundi hiljem, kl 12.30, stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Kevadjooksu rada kulgeb mitmekesisel ja põneval maastikul. Joogipunktides pakutakse osalejaile vett ja spordijooki, vajadusel on valmis meditsiiniteenistus. Võistluskeskuses on kogu päeva võimalik tutvuda sponsorite väljapanekuga. Sportlandi telgist on sel päeval võimalik soodsalt osta Nike jooksuvarustust. Finišis ootab kõiki lõpetajaid kehakinnitus ja kuum saun.

 

Kevadjooks on teine osavõistlus SEB Kõrvemaa neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 6. veebruaril), kevadjooks 24. aprillil, rahvatriatlon 17. juulil ja rattamaraton 25. septembril.

 

SEB Kõrvemaa kevadjooksule saab registreerida internetis aadressil www.jooks.ee Soodusregistreerimine kestab 18. aprillini.

 


Pressiteade
25. aprill 2009

 

SPORTLAND KÕRVEMAA KEVADJOOKSU VÕITSID VIKTORS SLESARENOKS JA KÜLLI PIRKSAAR

 

Täna toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitis lätlane Viktors Slesarenoks Sillamäe kalevlase Vjatsheslav Koshelevi ees. Naiste kiireim oli Külli Pirksaar Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist. Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu rekordiliselt palju spordisõpru.

 

Täna Sportland Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses suurepärastes ilmaoludes meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastejooksudega, kus osales 260 tublit last, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said lapsed osaleda RMK looduskoolis.

 

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus üle kuuesaja erinevas vanuses jooksusõpra. Lõpusirgel võttis napi võidu Läti esindaja Viktors Slesarenoks, kes edestas Vjatsheslav Koshelevi Sillamäelt kuue sekundiga. Kolmandaks platseerus Elar Vulla. Pavel Loskutov loobus põlvevalule viidates viimasel hetkel osalemast. Naiste seas tuli Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Külli Pirksaar Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist. Teisena lõpetas täna Kaja Vals ja kolmandana Alma Sarapuu. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu üle 1300 spordisõbra, mis on suurim osalejate arv Sportland Kõrvemaa Nelikürituse rahvaspordiürituste ajaloos.

 

Sportland Kõrvemaa Kevadjooks oli teine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 18. juulil toimuv Sportland Kõrvemaa Rahvatriatlon.


PRESSITEADE
22. aprill 2009

 

KÕRVEMAA KEVADJOOKS LÖÖB OSAVÕTUREKORDI

 

Laupäeval 25 aprillil toimuvale Sportland Kõrvemaa Kevadjooksule on oodata rekordiliselt osalejaid. Alles neljandat aastat toimuvale üritusele on registreerinud juba üle 1100 jooksusõbra. Kuna ilmateade lubab sooja ja päikeselist kevadilma, ootavad korraldajad osalema ligi 1500 inimest. Kasv on märkimisväärne, sest mullu osales Kõrvemaa kevadjooksul koos lastejooksudega vaid 863 jooksusõpra. Ürituse head mainet näitab seegi, et lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele, on starti tulemas ka suur osa Eesti jooksuparemikust ning külalisvõistlejaid kaugemaltki. Möödunud aasta esikohta kaitseb Eesti parim maratonijooksja Pavel Loskutov, kes pärast treeneri ja arstiga konsulteerimist otsustas end täna kirja panna. Tema peamised ohustajad 16 kilomeetri pikkusel mitmekülgsel rajal on tunamullune võitja Viktors Slesarenoks Lätist ja mitmete rahvajooksude favoriit Vjatšešlav Košelev, kes maitses Kõrvemaal võidurõõmu 2006. aastal, mil üritus toimus esmakordselt.

 

Kõrvemaa kevadjooksule saab registreerida SIIN

 

Aegviidu lähistel Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses asetleidvale Sportland Kõrvemaa Kevadjooksule ootavad korraldajad inimesi kaasa lööma kogu perega. Päev algab kl. 11.30 lõbusate Haribo jooksuvõistlustega lastele, kus lastega võistlevad Haribo karu ja Tibu. Lastevõistlustest osavõtt on kõigile tasuta. Registreerimine toimub kohapeal ja võistlused kestavad seni kuni soovijaid jätkub. Samal ajal kui lapsevanemad jooksurajal on, saavad lapsed osaleda RMK Looduskoolis, kus mängitakse loodusmänge, antakse häid ja põnevaid näpunäiteid looduses käitumiseks jms.

 

25. aprillil kell 12 antakse start Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkuse põhidistantsi jooksjatele. Pool tundi hiljem, kl 12.30, stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale. Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu rada kulgeb mitmekesisel maastikul ja on kõigile jõukohane. Joogipunktides pakutakse osalejaile Aura vett ja Arctic spordijooki, vajadusel on valmis meditsiiniteenistus. Võistluskeskuses on kogu päeva võimalik tutvuda sponsorite väljapanekuga. Sportlandi telgist on sel päeval võimalik soodsalt osta jooksuvarustust. Nike telgis saab testida ja laenutada Nike jooksujalatseid. Samas annavad asjatundlikku nõu Nike eksperdid. Finišis ootab kõiki lõpetajaid kehakinnitus ja kuum saun.

 

Kõrvemaa kevadjooks on teine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Neliküritusest, mis koosneb neljast vahvast rahvaspordiüritusest: suusamaraton (toimus 7. veebruaril), kevadjooks 25. aprillil, rahvatriatlon 18. juulil ja rattamaraton 26. septembril.

Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu toetavad: Nike, Arctic Sport, Aura, ABC Motors, RMK, Postimees, Haribo, MyFitness, BIGBANK, ERGO, terviseajakiri ÜKS, Tallinna linn ja Kultuuriministeerium.


Pressiteade
3. mai 2008

 

SPORTLAND KÕRVEMAA KEVADJOOKSU VÕITSID PAVEL LOSKUTOV JA OLGA ANDREJEVA

 

Täna toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindav Pavel Loskutov Sillamäe kalevlase Vjatsheslav Koshelevi ees. Naiste võitjaks oli kolmandat aastat järjest tallinlanna Olga Andrejeva.

 

Täna Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses suurepärastes ilmaoludes meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastejooksudega, kus osales üle 200 lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said lapsed osaleda RMK looduskoolis.

 

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile startis 331 erinevas vanuses jooksusõpra. Kindla võidu võttis valgalane Pavel Loskutov, kes edestas Vjatsheslav Koshelevi Sillamäelt enam kui kahe minutiga. Kolmandaks platseerus Jaanus Pedak. Naiste seas oli võitja tallinlanna Olga Andrejeva, kes on nüüd kolmekordne Kõrvemaa Kevadjooksu võitja. Teisena lõpetas täna Kaja Vals ja kolmandana Galina Bernat. Lisaks põhidistantsile jooksis üle kolmesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

 

Paljud Kõrvemaa kevadjooksust osavõtjad lõid jooksu järgselt kaasa ka "Teeme ära 2008" koristustalgutel Soodla veehoidla ümbruses.

 

Kõrvemaa kevadjooks oli teine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 19. juulil toimuv Kõrvemaa Rahvatriatlon.

 

Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu toetavad Nike, Lipton, ABC Motors, RMK, Postimees, Haribo, MyFitness, terviseajakiri ÜKS, Mercuri, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Hasartmängumaksunõukogu.

 

TULEMUSED
FOTOD


 

Pressiteade
5. mai 2007

 

5. mail 2007 toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu võit läks Lätimaale

 

Täna teistkordselt toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km võitjaks krooniti Viktors Slesarenoks ajaga 49:27, kes edestas pingelises lõpuheitluses kõige napimalt Vjatseslav Košelevi Sillamäe Kalevist. Kolmanda koha saavutas Aleksei Saveljev Stamina Spordiklubist. Üks jooksu suurfavoriite Margus Pirksaar lõpeats viiendana. Naistest võitja oli teist aastat järjest Olga Andrejeva ajaga 1:02:27, teiseks tuli Galina Bernat ja kolmandaks Kaja Vals.

 

Meeleolukas päev algas laste jooksuvõistlustega ja kulmineerus 16 kilomeetrise maastikujooksuga ning 6 km tervisejooksuga.

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses ja selle kaunis ümbruses teistkordselt toimunud üritusest võttis osa tervelt tuhatkond jooksusõpra.

 

Täna toimunud Sportland Kõrvemaa Kevadjooks oli teiseks osavõistluseks tervisespordiürituste sarjas Sportland Kõrvemaa Neliküritus, mille arvestusse kuuluvad veel 10. veebruaril toimunud Sportland Kõrvemaa Suusamaraton, 21. juuli peetav Sportland Kõrvemaa Rahvatriatlon ja 29. septembril sõidetav Sportland Kõrvemaa Rattamaraton.

 

Sportland Kõrvemaa Kevadjooksu korraldajad tänavad kõiki üritusest osavõtjaid ja koostööpartnereid.

Üritused toimuvad Sportlandi eestvedamisel.

Täpsem info ja registreerimine www.korvemaa.ee

 

6. veebruar 2016
16. juuli 2016
24. september 2016