Uudised

Soodsaim registreerimine detsembrini lõpuni!

28.12.2018

Selver Eesti Linnajooksude sarjas osalemiseks on vaja kokku koguda 100 või enam kilomeetrit (100+ rada) või osaleda kõigil üheksal osavõistlusel ajavõtuga distantsil. Kõik sarjas osalejad saavad auhinnaks uhke Linnajooksude medali. 100+ raja läbijad saavad lisaks koostööpartneri auhinna.

Võistluste rekord sündis naiste maratonidistantsil ning samuti meeste ja naiste poolmaratonis.

Maratonidistantsi kuus parimat olid keenialased. Meestest võitis Josphat Leting, ajaga 2:12.42, teiseks tuli Bernard Cheruiyot Sang, kelle lõpuaeg oli 2:13.47, jättes kolmandaks Joseph Kyengo Munywoki, ajaga 2:14.09. Kõrgetasemelise maratoni neljas oli Bernard Kitur (2:14.39), viies Moses Mbugua Gaikariga (2:15.57) ja kuues Magut Robert Kimaru (2:20.18). Mitte kunagi varem pole Tallinna Maratoni viis esimest saanud aja alla 2 tunni ja 16 minuti. Eesti maratonijooksu meistriks tuli oma debüütmaratonil Raido Mitt ajaga 2 tundi 26 minutit ja 52 sekundit. Eesti meistrivõistluste hõbemedali võitis Raivo Alla (2:27.11) ja pronksise autasu sai kaela Rauno Jallai (2:30.19).