18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Boonused 2018

Stardimaterjalide ümbrikust leiavad kõik Tallink Maijooksul osalejad:

Pärast finišeerumist saavad osalejad medali, väärtusliku kingikoti Tallink Maijooksu koostööpartneritelt, ning Karl-Erik Taukar Band kontsertelamuse.

 

Kingikotti täidavad tootenäidistega:

 

Kingikotti täidavad sooduspakkumistega:

 

Tallinna Lauluväljakul on samal ajal avatud Tervisemess. Vaata, mida põnevat seal pakutakse!


Tule oma stardimaterjalidele järgi just 17. mail ning võid võita auhindu meie koostööpartneritelt!  17. mail on loosis 5 komplekti IcePower tooteid, 10 perepiletit Tallinna Teletorni, 10 Exit Room kinkekaarti ja poole aasta tellimus Tervis Pluss'lt! 
Fortuuna loosib võitjad kohapeal! PS! Homme on juba uued auhinnad! 


Tule oma stardimaterjalidele järgi 18. mail ning võid võita auhindu meie koostööpartneritelt! Loosis on 15x OrganiCup komplekti, 10x Evonia Biotiini kaunite juuste kapsleid Loodustoode OÜ-lt ja 4x Ajakiri Jooksja aastatellimust. Fortuuna loosib võitjad kohapeal ning Tallink Maijooksu sekretariaat on avatud 18. mail kella 19.00ni! Homme on juba uued auhinnad!


Tule oma stardimaterjalidele järgi TÄNA ning võid võita auhindu meie koostööpartneritelt! 

Loosis on 3x Ajakiri Sport aastatellimust, 8x Näonaha diagnostika eripakkumist koos kingitusega, 5x tasuta Boost’i voucherit ja 5x LP tellimuse kinkekaarti, kruusi ja termost. 

Fortuuna loosib võitjad kohapeal!

Kuu aja pärasttoimuvaleTallink Maijooksule registreerimine on jõudmas kõrgpunkti. 18. mail toimuvale kevadisele suursündmusele on registreerinud juba üle 7000 osaleja.