18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Kinkekaart

Tallink Maijooksu kinkekaardid on müügil jooks.ee iseteeninduskeskonnas (e-poes).

Kinkekaardid on saadaval väärtuses 10, 15, 25 või 50 eurot. Samuti on võimalus määrata ise kinkekaardile sobiv väärtus.

Osta kinkekaart

 

Kinkekaardist üldiselt:

Jooks.ee kinkekaarte saab kasutada jooks.ee iseteeninduskeskkonnas. Kinkekaardid kehtivad kõikidele Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt korraldatud rahvaspordisündmustele ja e-poes müüdavatele toodetele.
Selgituseks:

  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on väiksem, kui ostu summa, siis tuleb tasuda puuduolev summa.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on võrdne ostu summaga, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.

NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kinkekaardi ostmine jooks.ee  e-poes:
1. Vali kinkekaart vastavalt soovitud väärtusele ja lisa ostukorvi.
2. Lisa oma kui kontaktisiku andmed. Kohustuslik on sisestada ostja e-mail, sest kinkekaart saadetakse sulle e-mailile.
3. Kinkekaardile on võimalik lisada sulle sobiv tekst.

4. Kinkekaart on kujundatud formaadile A4, et saaksid selle välja printida ja kaardi saajale üle anda.
5. Kinkekaardil on  genereeritud kood, mille sisestamisel saab kinkekaardi saaja jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes vastavalt kinkekaardi väärtusele registreerida jooks.ee rahvaspordisündmusele või osta e-poes müüdavaid tooteid.

 

Kinkekaardi realiseerimine jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes:
1.  Vali välja sündmused jooks.ee iseteeninduskeskkonnas iseteenindus.jooks.ee, kuhu soovid end registreerida või vali välja sobivad tooted jooks.ee e-poest.
2. Täida ära osaleja ankeet
3. Ostukorvi kokkuvõtval lehel sisesta kinkekaardi kood lahtrisse ‘KOOD'.
4. Kui soovid sama tehinguga kasutada mitut kinkekaarti, sisesta järgmise kinkekaardi kood.
5. Programm arvutab jooks.ee kinkekaardi/kinkekaartide väärtuse maha ostukorvi summast.
6. Kontrolli ostu infot, tutvu ja nõustu tingimustega ning vajuta nupule 'MAKSMA’. Null-summa puhul kinnitatakse sinu “ost” koheselt. Juhul, kui kinkekaartide väärtus oli ostu summast väiksem, tuleb tasuda puuduolev summa. Kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus oli suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks. NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kui küsimusi tekkis, helista telefonil 608 7576 või saada mail registreerimine@jooks.ee

Sportlikku 2019. aastat!

 

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp