23. mai 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi
Tule meile tööle!

Spordiürituste Korraldamise Klubi otsib oma meeskonda: 

 

  • MÜÜGI- JA TURUNDUSSPETSIALISTI, kelle eesmärgiks on erinevate spordisündmuste müügi- ja turundustegevuste korraldamine, koordineerimine ja analüüs.

Tutvu töökuulutusega SIIN

 

  • KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI, kelle eesmärgiks on erinevate spordisündmuste info haldamine, kommunikatsioonitegevuste korraldamine, koordineerimine ning analüüs

Tutvu töökuulutusega SIIN

 

Kandideerimiseks saada oma CV ja palgaootus meiliaadressile: mati@jooks.ee hiljemalt 20.02.2020. 

 

Soe talv on tõstnud Eesti tuntud jooksusündmustele registreerimise enneolematult kõrgeks.

Tänavune soe ja lumevaene talv soosib jooksuharrastajaid. Praeguse aastaaja kohta tavapäratult head harjutamistingimused nii terviseradadel kui kergliiklusteedel on inspireerinud paljusid inimesi alanud aastaks sportlikke eesmärke püstitama ning eelseisvatele rahvajooksudele kirja panema. Jaanuarikuu kohta on jooksusündmustele registreerimine rekordiline. 

 

Eesti suuremaid jookse haldava Spordiürituste Korraldamise Klubi registreerimisaktiivsus on keskmiselt kolmkümmend protsenti tavapärasest kõrgem. 

 

Eesti suurima rahvaspordisündmuse Tallinna Maratoni ja Sügisjooksu osavõtjate arv liigub Spordiürituste Korraldamise Klubi klienditeeninduse juhi Kadi Mölleri sõnul rekordikursil ning läheneb juba praegu kolmele tuhandele, mis on eelnevatel aastatel olnud iseloomulik pigem kevadkuudele. Ligi viiskümmend protsenti on kasvanud ka välismaa jooksjate osakaal, mille ...