23. mai 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

MyFitness trennihommik

10.00 Nike Training Club-Sandra Raju

10.30 Zumba Party- Ene Ottokar

11.00  BodyAttack- Kadi Kuslap

11.30 MyFit body- Kristi Roosimägi

 

Osavõtt on kõigile tasuta!

 

Nike Training Club - rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest. Tegemist on kogu keha treeninguga, kus keskendutakse viiele põhikomponendile: ülakeha, alakeha, kerelihased, plüomeetria ja painduvus. Iga treening keskendub intensiivselt ühele viiest komponendist, kuid alati on esindatud ka ülejäänud neli.

 

Zumba -  Ainulaadne tantsuline fitness-programm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad Sulle enneolematu trennielamuse. Zumba® on intervall-treeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormime oma keha ja kulutame kaloreid nii, et ise ei märkagi.

 

BodyAttack - Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustikuharjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone. 

 

MyFit body -  MyFitness kontseptsioon treening, mis keskendub kogu kehale ja eesmärgiks on lihastreening. Koormuse saavad kõik lihasgrupid. Keskendume harjutustele, mis parandavad koordinatsiooni, lihasvastupidavust ning parandavad füüsilist vormi