18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

Maijooksul saab proovida 20 erinevat dušši

17.05.2016
Hansgrohe dušid SEB Maijooksul 2015

Sel aastal rõõmustab SEB Maijooksust osavõtjaid taas Hansgrohe dušimaailm, mis saabub eraldi selleks Lõuna-Saksamaalt Lauluväljakule. Mobiilne duširuum on 13,5 meetrit pikk, selles on 20 dušši ja kaks riietusruumi.

Dušid Hansgrohe mobiilses dušijaamas on erinevad. Nende hulka kuuluvad mudelid, mis tekitavad nahal troopilise vihmasabina käes seismise tunde, teised jälle pakuvad intensiivset ja lõõgastavat massaaži. Dušisüsteemide puhul on arvestatud ka keskkonnahoiu nõuetega – kõik tooted põhinevad Hansgrohe veesäästlikul EcoSmarti tehnoloogial.

 

“Erinevad massaažidušid lõõgastavad lihaseid pärast raja läbimist. Sooja ilma korral pakuvad mõnusat värskendust ja jahedama ilma korral saab tulla ennast duši alla soojendama, “ ütles Hansgrohe ärijuht Eestis Andrus Asavi. “Ühtlasi on see suurepärane võimalus Hansgrohe erinevaid dušše proovida.”

 

Hansgrohe dušimaailm pargib ennast mugavalt SEB Maijooksu finiši lähistel ja ootab finišeerijaid ennast värskendama ja erilist dušielamust nautima. Dušiveoki kõrvale on paigaldatud täiendavalt üks avar riietusruum, et teha duši all käimine maijooksjatele võimalikult mugavaks. Duššide kasutamine on tasuta, pesemisvahendid on Oriflame’ilt. Kuivatamiseks on vaja kaasa võtta saunalina. Rohkem infot SEB Maijooksu kohta: www.jooks.ee

 

Hansgrohe pakub mobiilset värskendust paljudel rahvaspordiüritustel, lisaks Maijooksule näiteks Luxembourgis, Bonnis, Berliinis, Prahas, Vilniuses jne.

 

Hansgrohe – Schwarzwaldi originaal

Hansgrohe SE peakontor asub Saksamaal Schwarzwaldis. Oma 115-aastase ajaloo vältel on ettevõte saavutanud omal alal maine kui juhtiv uuendaja tehnoloogia, disaini ja jätkusuutlikkuse vallas. Hansgrohe SE loodud segistid ja dušisüsteemid on originaaltooted, mis muudavad vannitoad funktsionaalsemaks, mugavamaks ja esteetiliselt kaunimaks. Hansgrohe kvaliteettooteid võib leida sellistes mainekates ehitistes nagu luksusristleja Queen Mary II, Londoni Heathrow lennujaama 5. terminaal, Burj Khalifa Dubais (maailma kõrgeim ehitis), Saksamaa riigikantselei Berliinis, New Yorgi Yoo luksusekorterid ja Masdar City Institute of Science and Technology Abu Dhabis. Ettevõtet ja tema tooteid on austatud mitmete auhindadega, viimati iF Award Gold 2015, Wallpaper* Design Award 2015 „Best Domestic Product Design” kategoorias ja Elle Decoration International Design Award 2015. 2015. aastal oli ettevõtte kaubamärkide Axori ja Hansgrohe käive rohkem kui 964 miljonit eurot. Hansgrohe grupp pakub tööd enam kui 3800 inimesele üle kogu maailma, nendest umbes 40 protsenti töötab väljaspool Saksamaad. Ettevõte, mis rakendab nulltolerantsi poliitikat võltsitud toodete ja ideevarguste suhtes, valmistab oma tooteid Saksamaal, Prantsusmaal, Madalmaades, USAs ja Hiinas.

Tänu leiutistele nagu dušilift, reguleeritavad dušijoad, QuickClean-funktsioon, AirPower-, EcoSmart- või käepärane Select-tehnoloogia, peetakse Hansgrohet rahvusvahelise sanitaartehnikatööstuse üheks juhtivaks novaatoriks.

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp