23. mai 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

30. SEB Maijooksule on registreerinud juba üle kümne tuhande naise!

30.04.2017

20. mail kolmekümnendat korda toimuvale juubelijooksule registreerinute arv ületas täna kümne tuhande piiri.

Hoogne registreerimine jätkub – kirja pannakse nii üksikult kui sõpruskonniti ning tervete kollektiividega. Tänavusel Maijooksul pääseb starti viisteist tuhat osalejat, kes kõik saavad kaela unikaalse juubelimedali. 
SEB Maijooksul võivad daamid, naised, neiud ja tütarlapsed kaasa lüüa kõigile jõukohasel seitsmekilomeetrisel rajal joostes, käies või kepikõndi tehes. Lastele toimuvad lõbusad Draakoni lastejooksud. Laupäeval, 20. mail on Lauluväljakul terve päeva avatud tervisemess ja populaarne Tallink Meestehoid ning toimub Maijooksu kevadkontsert, kus esineb ka mitteametliku “Maijooksu hümni” autor Erich Krieger.

 

Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, millel on kahekümne üheksa aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle kahesaja tuhande tubli naise. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal, meelitades osalema paarsada naist. Maijooksul on olnud oluline roll liikumisharrastuse trendide kujundamisel naiste seas. Viimaste aastate Eesti jooksusündmuste statistika põhjal osaleb Eestis toimuvatel jooksudel naisi rohkem kui mehi.

 

SEB Maijooksule saab registreerida internetiaadressil www.jooks.ee . 
Registreerimine kestab viieteist tuhande stardikoha täitumiseni.