18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

30. SEB Maijooksu võitis Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner.

20.05.2017

Eesti suurimast naiste liikumissündmusest sai osa enam kui viisteist tuhat liikumisharrastajat.

Täna Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümnendat korda toimunud SEB Maijooksu võitis teist aastat järjest ja üldse juba kolmandat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja ajaga kahekümne kolme minuti ja seitsme sekundiga. Teise ja kolmanda koha võitsid Lily Luik ja Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, jäädes võitjast maha vastavalt 19 ja 21 sekundiga.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa üle viieteistkümne tuhande erinevas vanuses liikumisharrastaja. Seekordsel SEB Maijooksul oli esindatud üle neljasaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika sai teist aastat järjest Rimi Eesti Food AS, kes oli väljas 203 liikumisest lugupidava töötajaga.

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 84-aastane Ingrid. Kakskümmend üheksa osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, seitseteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt 216.

 

SEB Maijooks pakkus lisaks naistele mõeldud jooksu- ja käimisrajale ning Draakoni lastejooksudele mitmekülgset tegevust ka meestele - avatud oli Tallink Meestehoid, kus jagus põnevat tegevust terveks päevaks. Särtsaka kavaga esinesid Kuuba akrobaadid ja kevadkontserdil astusid üles Karl Madis ja Erich Krieger.

 

31. Maijooks toimub Tallinna Lauluväljakul 19. mail 2018. aastal. Registreerimine on internetilehel www.jooks.ee juba alanud.

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp