18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

NAISTEPÄEVA ERI

28.02.2018

Kõik, kes registreerusid Tallink Maijooksule 8. märtsiks, said 9.märtsil superägeda kruiisi neljale Stockholmi ja osalesid väärtuslike auhindade loosimises! 

 

VÕITJAD

Tartu Mill - 3 x termokorvitäis durumjahust pastat

1. Triin Võrk

2. Geily Sinijärv

3. Kirsti Nikkolo

Tervis+ - Ajakirjade Eesti Naine ja Tervis+ kuue kuu tellimus

1. Elleka Paluoja

2. Kersti Habo

JOIK - 3 x JOIK kinkekomplekti kehahooldustoodetega

1. Mari Aasma

2. Julija Varušina

3. Kristiine Melk

Klick - Princess kohvimasin koos 12 kuu kohviubade varuga

1. Brit Pensa

MyFitness - 3 x MyFitness stardipaketti

1. Deborah Tammiksaar

2. Mari-Liisu Puulmann

3. Maria Rohtla

Nike - Jooksuvarustuse komplekt

1. Daisi Hinnosaar

Sportland - Pulsikell Polar M430 

1. Marleen Ottas

Peugeot - Peugeot’i linnaratas

1. Triinu Univer

 

 

 

 

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp