et en ru fi

Uudised

Maijooks saab uue jooksudistantsi

21.02.2020

Laupäeval, 23. mail Tallinna Lauluväljakul toimuv Baltimaade populaarseim naiste liikumissündmus Tallink Maijooks toob tänavu kaasa uue distantsi. Esimest korda saab osaleda 12- kuni 26-aastastele noortele suunatud 3 kilomeetrisel Rimi Tütarlastejooksul. Keskpäeval kell 12 lauluväljaku väravast startivale uuele jooksu ja käimisdistantsile oodatakse kolme tuhandet osalejat. 

Kell 14 antakse Lauluväljaku mereäärsest väravast start Tallink Maijooksu seitsme kilomeetrisele jooksu- ja käimisrajale, kuhu on oodata enam kui kümme tuhat aktiivset liikumisharrastajat. Jooksu- ja käimisrajad viivad naised ja tütarlapsed Tallinna Lauluväljaku ja Maarjamäe ümbruses kulgevatele teedele ja terviseradadele. Finišeeritakse laulukaare ees, misjärel saab minna nautima traditsioonilist suurejoonelist Maijooksu kevadkontserti või veeta aega suurel kevadisel tervisemessil.

 

Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, millel on kolmekümne kahe aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle kahesaja tuhande tubli naise. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal.

 

Traditsiooniliselt on Maijooksule registreerimise kõrgaeg enne naistepäeva 8. märtsi. Kõik enne naistepäeva registreerinud saavad Läänemere suurima laevakompanii Tallinki poolt supersoodsa reisipakkumise neljale Stockholmi.

 

Tallink Maijooksule ja esmakordselt toimuvale Rimi tütarlastejooksule saab registreerida siin.

 

Tallink Maijooksu virtuaaljooks, toimub 23.-31.mail 2020! Täname, et hoiad igakevadist Maijooksu traditsiooni au sees, toetad korraldajate jätkusuutlikkust, ning annad oma osavõtutasuga panuse Eesti Vähiliidu mammograafiabussi jaoks uue ja kaasaegse 3D mammograafi ostule.

 

Stardinimekiri koos stardinumbri allalaadimise võimalusega on siin

  • Seitsmekilomeetri pikkune distantsi tuleb läbida ajavahemikus 23.-31.05.2020
  • Distantsi võib läbida enda poolt väljavalitud marsruudil omale sobival kellaajal. Vaata näidisradasid siit.
  • Distantsi võib läbida nii joostes, käies kui ka kepikõndi tehes

 

Osavõtu kinnitamine ja ajavõtulogi edastamine

  • Tulemusi saab üles laadida jooks.ee lehel asuvasse stardiprotokolli, oma nime taha.
  • Tulemusi saab sisestada kuni 31.05.2020 kell 23.59.
  • Vaata tulemuste laadimise juhendit ja videoõpetust siit.

Vaata tulemusi siit