18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Tule korraldajaks

Spordiürituste Korraldamise Klubi ootab tublisid ja töökaid abikäsi panustama Eesti suurima naistele suunatud liikumispeo Tallink Maijooksu edukasse läbiviimisesse!

Tallink Maijooksul osaleb üle 15 000 liikumissõbra ja Sina abilisena oled meeldejääva liikumispeo võtmeisik!

 

Kui oled vähemalt 16-aastane ning soovid anda oma panuse Tallink Maijooksul ning leida uusi sõpru ja tuttavaid, ent samas aidata kaasa rahvaspordiürituse korraldusele, siis see on õige koht enda proovile panemiseks joogipunktis, sekretariaadis, pakihoius või mõne teise valdkonna vabatahtlikuna.

 

Küsimuste korral võta ühendust marit@jooks.ee

 

Registreeri korraldusmeeskonda siin.

 

Loe teiste korraldajate kogemusi:

 

Tulles vabatahtlikuks näed, kuidas sinu panus paneb inimesed naeratama. Näiteks finišis võib nii mõnigi sind kallistada pärast seda, kui paned talle medali kaela. Samuti tunned pärast jooksu nagu oleksid raja ise läbinud, kuigi tegid seda raja kõrval töötades.

Avely Kasela

 

 

Maijooksule vabatahtlikuks tulles saad olla osa mõnusast tiimist, kelle hulgast leiad endale tutvused kogu eluks!

Kerttu Karing

 

 

Saad suure kogemuse ning samas ka katsetada oma piire.

Kelli Siidirätsep

 

Mina tulen Maijooksule iga aasta tagasi, sest ma näen kuidas minu tehtud töö kannab nende tuhandete jooksjate näol vilja.

 

Pole midagi paremat kui stardipauk ja tunne, et kõik on selleks korraks tehtud. Tehtud pole töö loomulikult kunagi, selle pärast ma tagasi tulengi.

 

Iga aasta teeme veel paremini.

 

Hanna Kivila

 

Mulle meeldib olla suurtele üritustele kaasaaitaja. Meeldib sport ja see kui inimestel on sportimisest hea meel.

Käin abistamas sellepärast, kuna seal on nii tore korraldusmeeskond.

 

Mart Nael

 

Jooksurajal mind küll ei kohta kuid korraldusliku poole pealt proovin alati nõu ja jõuga abiks olla. Niisiis aitan, et olla väike abiline keset suurt ja edukat päeva.

 

Vabatahtlik tegevus aitab aega leida pere kõrvalt ka iseenda jaoks. Olles koos inimestega, kes laevad positiivse energiaga kogu su päeva annab see energiat ka enda põhitööga tegelemiseks.

Riina Kurg