6. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en
Nike Noortejooks tegi uue osalejate rekordi, jooksu võitsid Olavi Allase ja Laura Maasik!

Tallinna Maratoni kolmepäevase ürituste programmi avas Nike Noortejooks, mille võitis meestest Olavi Allase ja naistest viis võidukarika koju Laura Maasik.

Olavi Allase 5 km pikkuse distantsi aeg oli 14:55. Teise koha sai Mark Abner 15:01-ga ja tema järel finišeerus Karl Mäe 15:02-ga.

Naistest parimana finišeeris üldarvestuse 23. kohal Laura Maasik ajaga 17:36.

“Rada on Nike Noortejooksul alati ilus ja võrreldes teiste rahvajooksudega eriline. 5km on ka mõnus ja piisav distants!’’ ütles Maasik pärast jooksu. Naistest lõpetas teisena Kelly Nevolihhin ajaga 17:41 ja kolmandana jõudis finišisse Elery Zadonski 17:47-ga.

Nike Noortejooksu kõik 4300 stardikohta olid välja müüdud. Noortejooksu raames toimus Vabaduse väljakul ka kontsert, kus astusid üles Daniel Levi & band ja Maian.