11. september 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en

Uudised

SEB Tallinna Maraton pakub lisaks liikumisrõõmule ka mitmekülgset meelelahutusprogrammi nii osavõtjatele kui pealtvaatajaile

08.09.2016

Eesti suurima rahvaspordisündmuse SEB Tallinna Maratoni raames on eeloleval nädalavahetusel võimalik nii osalejatel kui kaasaelajatel nautida spetsiaalset meelelahutusrada. Nii laupäeval kui pühapäeval on korraldajad organiseerinud raja äärde ergutuspunktid, kus kõlab erinevat stiili muusikat. Pealtvaatajad on sinna oodatud ergutama nii jooksjaid kui muusikuid.

Laupäeva hommikul alates kella kümnest, kui läbitakse 10 kilomeetrist rada, saab Põhja Puiesteel, Energia avastuskeskuse vastas kuulata ja nautida puhkpillimuusikat. Kalamaja pargist väljumisel ootavad jooksjaid ees lõõtspillimängijad. Kultuurikilomeetril innustatakse jooksjaid omanäolistes Tallinki ja Kultuurikatla ergutuspunktides. Vahetult enne finišit, Viru ringil, annab aga jooksjatele viimase energiatõuke DJ, kelle muusikavalikusse kuuluvad kindlasti suurema osa jooksjate lemmiklood.
 
Pühapäevane meelelahutusprogramm saab olema mitmekesisem, kuna rada on pikem ning joostakse nii maratoni kui ka poolmaratoni. Raja algusosas parvlaev Estonia mälestusmärgi juures on jooksjaid ees ootamas Spordiklubi Sparta ergutuspunkt, kus astub erinevate muusikastiilidega üles väsimatu virtuoos Jaan Kirss. Tuukri tänaval ergutavad jooksjaid lõbusad lõõtsamehed, Narva maantee ääres, Hiina saatkonna vahetus läheduses teeb SEB Tallinna Maraton esmakordselt koostööd aga Noortebändiga, kes on lubanud sinna kohale tuua mitmed noorteansamblid, kes oma muusikaga jooksjatele hoogu juurde annavad. Pirita promenaadil on põneva laevakujulise ergutuspunktiga väljas Tallink ning Michael Parki monumendi juures mängib DJ peamiselt Drum'n'Bass'i ja Jungle'it. Jõudes Pirita purjespordi keskuse juurde ja Meriväljale, ootavad jooksjaid ees Jooksupartneri energiapunktid. Pirita silla kõrval, Regati maja otsas saab aga kuulda puhkpillimuusikat koosseisult „Igihaljas 7“. Mähel, Pirita ranna parkla ääres ootavad jooksjaid ja kaasaelajaid trupp entusiaste, kes annavad jooksjatele hoogu trance'i valdkonda liigituvate lugudega. Merivälja muuli juures jooksutrassi tagasipöörde lähistel saab samuti kuulata ja nautida DJ tegemisi. Sealses ergutuspunktis kõlavad Hip-Hop, R'n'B ja teised samasse valdkonda liigituvad muusikastiilid.
 
Head meelelahutust saab SEB Tallinna Maratoni raames nautida juba homme Vabaduse väljakul, kus toimub Nike Noortejooks. Mõnusat muusikat mängivad võistlusplatsil reede õhtul kella viiest alates Cartooni Joosep Järvesaar ja Mihkel Sillaots ning Noortejooksu lõpus toimub Vabaduse väljakul ka vägev kontsert, kus astuvad üles Getter Jaani, Grete Paia, Metsakutsu ja Reket. Õhtu emotsioone hoiab laes Genka, kes ühtlasi ka üritust läbi viib.
 
SEB Tallinna Maraton on Eesti suurim rahvaspordisündmus, mis paneb liikuma 20 000 liikumisharrastajat. SEB Tallinna Maratonil saab end proovile panna maratoni, poolmaratoni ja kümnekilomeetrisel jooksu- ja käimis- ja kepikõnnidistantsil. Laupäeval toimuvad ka Mesikäpa lastejooksud ja reedel on kavas Nike Noortejooks.
 
Kõigile distantsidele on võimalik registreerida SEB Tallinna Maratoni sekretariaadis Vabaduse väljaku kõrval Kaarli parklas ja internetiaadressil www.jooks.ee.

11. septembril 2020 leiab aset selle aasta kõige ägedam jooks - WE RUN TLN ehk Nike Noortejooks. Sind ootab  5 km pikkune trass, We Run TLN jooksusärk, live muusika ja üks unustamatu kogemus. 

PS. Starti pääseb limiteeritud arv osalejaid!
 

Registreeri end juba nüüd! 

 

Kõigile lõpetajatele MEDAL!