6.- 8. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv zh

Koostöö

TULE TOETAJAKS

 

Soovite kujundada ettevõtte mainet?

Otsite potensiaalselt turundus- või reklaamikanalit?

 

Tallinna Maraton on Baltimaade populaarseim rahvusvaheline maratonijooks ja Eesti suurim rahvaspordisündmus. Iga aastaselt võtab üritusest osa ligi kakskümmend tuhat jooksusõpra ja liikumisharrastajat.

 

Kui Teie ettevõtte soovib anda oma panuse Tallinna Maratoni läbiviimisel, siis kirjuta meile: jooks@jooks.ee

 

 


TULE KAUPLE SPORDITURUL

 

Tallinna Maratoni raames on 7.-9. septembrini Vabaduse väljakul asuvas võistluskeskuses avatud sporditurg. Sporditurul on oma väljapanekutega esindatud erinevad ürituse toetajad ja koostööpartnerid. Spordituru peamine eesmärk on pakkuja ja tarbija kokku viia. Esindatud on erinevate valdkondade tooted ja teenused.

 

Sporditurg on avatud:

7. septembril kell 17.00-20.00

8. septembril kell 10.00-20.00

9. septembril kell 08.00-16.00

 

Miks tulla kauplema?

  • Suurepärane võimalus potensiaalset klienti otse kõnetada
  • Tutvustada oma tooteid/teenuseid
  • Aktiivse müügi võimalus
  • Ootame sporditurgu külastama ligi 25 000 inimest

 

Sporditurul osalemiseks kirjuta: karen@jooks.ee

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Tallinna Maratoni osalejad saavad enda või sõbra jooksuelamust meenutada Finisher.TV personaalse video näol, kus oma video said pea 20 000 finišijoone ületajat. 

„Soovisime, et Sajandi Suurjooksuna ajalukku läinud võistlust saavad osalejad lisaks medalile ka virtuaalse videodiplomi abil meenutada“, ütles võistluste peakorraldaja Mati Lilliallik. 

Personaalses videodiplomis näevad maratonijooksjad end läbimas 10km, 21km, 30km vaheajapunkte ja finišijoont, poolmaratonil osalejad lisaks finišile ka 10km vahepunkti ning kõik 10km osalejad leiavad enda lõpujoone ületuse. 

Sajandi suurjooksul said erinevatel distantsidel aja kirja 20 303 osalejat, kellele lisandusid 3637 Mesikäpa Lastejooksu osalejat.

Osalejad leiavad oma personaalse video aadressilt: http://finisher.tv/tallinna-maraton-2018/