11.-13. september 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Uudised

Tallinna maratonil hoiustavad 50 vabatahtlikku osalejate asju

07.09.2016

9.-11. septembril peetaval SEB Tallina Maratonil saavad osalejad enda isiklikud asjad jätta tasuta Kaarli puiestee haljasalal asuvasse DPD Pakihoidu. Osalejate asjade hoiustamisega tegelevad 50 vabatahtlikku.

DPD Pakihoiu telgitagust tutvustab DPD Eesti müügi- ja turundusjuht Janek Kivimurd: “Pakid on meie kirg ning tunneme ennast kindlalt neid käsitledes, seega võivad kõik osalejad julgelt oma asjad meie hoolde usaldada ja rajal olles keskenduda ainult jooksmisele. Eelnevad aastad on näidanud, et huvi DPD Pakihoiu vastu on olnud suur (ilmast sõltuvalt 50-70% osalejatest) ning ka sel aastal hoiame turvaliselt spordisõprade isiklikku vara. On olnud juhuseid, kus meile soovitakse tuua suuri kohvreid, jalgrattaid, koduloomi või isegi lapsi, kuid vastu saame võtta siiski ainult osalejate üleriideid ja kotte.“


Janek Kivimurd lubab ka ise DPD Pakihoidu kasutada: „Võtan ka ise poolmaratonist osa ning jätan oma seljakoti jooksu ajaks rahuliku südamega DPD Pakihoidu!“


Kaarli puiestee haljasalal asuvasse DPD Pakihoidu saavad osalejad 9.-11. septembril anda hoiule oma isiklikke asju. Haljasalale pääseb ainult Vabaduse väljaku tunneli kaudu ja üle sõidutee minek on rangelt keelatud. Maratoni- ja poolmaratonijooksja saab koos stardimaterjalidega pakihoiukoti, millele tuleb kleepida võistleja stardinumbriga kleebis. 10 km ja Nike Noortejooksul osalejad saavad pakihoidu jätta oma kotid, mis on korralikult suletud. Kleebise leiavad jooksjad stardimaterjalide ümbrikust.
DPD Pakihoid Kaarli puiestee haljasalal on osalejale tasuta ning on avatud reedel, 9. septembril kell 17.30-20.30; laupäeval, 10. septembril kell 8.30-13.00 ja pühapäeval, 11. septembril kell 7.30-16.00.

 

Ära jäta oma asju valveta! Vii need pakihoidu!
 

Tallinna Maraton tõi Eesti majandusse 3,4 miljonit eurot. Riigile laekus väliskülastajatelt käibemaksu 500 000 eurot. Spordi- ja kultuuriürituste majanduslik mõju regioonile on suurem kui sageli esmapilgul osatakse hinnata.