RIMI Eesti Ööjooksu Rakveres võitsid Leonid Latsepov ja Kaisa Kukk. Poolmaratonis olid parimad Martin Vilismäe ja Kadiliis Kuiv

04.06.2022

Rimi Eesti Ööjooks 2022 meeste 10 km esikolmik. Foto: Reelika Riimand

Tänavune Rimi Eesti Ööjooksu start anti 4. juunil kl 20.00 taas valgete ööde tingimustes ja rohkete kaasaelajatega Väge Täis linna tänavatel.

10 km distantsil võidutses Sparta esindaja Leonid Latsepov ajaga 30:55. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Aleksander Kulešov (Treeningpartner, 32:46) ja Kristofer Erik Kamberg (SK Prorunner, 34:29).

Naistest oli Rakveres kiireim Tartu SS Kalev esindaja Kaisa Kukk ajaga 35:56, mis andis üldarvestuses kõrge neljateistkümnenda koha. Teisele kohale jooksis end Merlyn Lükk (Headinimesed, 38:46) ja kolmanda koha pälvis Mirjam Vint (Treeningpartner, 38:54).

Poolmaratonis oli parim isikliku rekordi jooksnud Martin Vilismäe (Sparta) ajaga 1:12:13. Teise koha pälvis Hannes Normak (1:17:23) ning kolmandaks jooksis end Steven Rehelem (Sparta, 1:17:53).

Naiste esikolmiku kohad läksid spordiklubi ProRunneri jooksjatele. Esikoha saavutas ajaga 1:20:49 Kadiliis Kuvi, teise koha noppis Anne-Ly Palm (1:25:16) ja kolmanda Ingrid Riipus 1:27:08.