Osalevad grupid

                  

JOOKSJAD

JOOKSJATE ARV
1.

Tallinna Suur-Pae Lasteaed: Mõmmikud ja Lepatriinud

48
2.

Iisaku Lasteaed Kurekell: Mesimummid, Jaaniussikesed, Lepatriinud ja Tudulinnud

60
3.

Veriora Lasteaed Õnneseen

30
4.

Leie Lasteaed Sipelgapesa: Sipelgapesa rühm

12
5.

Kasti-Orgita Lasteaed: Mesilaste rühm

18
6.

Tarvastu lasteaia Kärstna maja: Suur Tõrupesa ja Väike Tõrupesa

25
7.

Tallinna Nurmenuku Lasteaed: Saialille, Võilille, Meelespea ja Rukkilille rühm

65
8.

Tallinna Allika Lasteaed: Lotte rühm

24
9.

Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike: Rukkilille ja Pääsukese rühm

25
10.

Uulu lasteaed: Mesimummi, Lepatriinu ja Jaanimardika rühm

45
11.

Tallinna Lasteaed Kraavikrõll: Tiigrite rühm

25
12.

Tallinna Kullatera Lasteaed: Mesimummude rühm

23
13.

Tallinna Komeedi Lasteaed: rühmad Väike Vanker, Vikerkaar, Taevatähed, Päikesekiired

91
14.

Nõgiaru Lasteaed

23
15.

Tallinna Ümera Lasteaed: rühmad Lepatriinu, Kuldvõtmeke, Päikene, Mesilased, Pääsuke, Miksikud, Vikerkaar, ABVGDEika

165
16.

Tallinna Kullatera Lasteaed: Lepatriinud

22
17.

Tallinna Kullatera Lasteaed: Ritsikad

21
18.

Tallinna Kullatera Lasteaed: Kullapaid

23
19.

Rummu Lasteaed Lepatriinu

60
20.

Narva-Jõesuu Lasteaed Karikakar: rühmad Täheke ja Pöial-Liisi

30
21.

Kolde Lasteaed: Maipõrnikate rühm

16
22.

Pelguranna lasteaed: kaisukarud, lepatriinud, leiutajad, mõmmikud, naksitrallid, sipsikud

90
23.

Pühajärve Põhikool: Pühajärve Pipi vanem liitrühm, Pühajärve Pipi keskmine liitrühm

30
24.

Sipa- Laukna Lasteaed: Sipa Kurepesa rühm

12
25.

Tallinna Lasteaed Mudila

24
26.

Õie Lasteaed: Ülane, Kullerkupp, Maikelluke, Rukkilill, Sinilill, Võilill, Siilikesed, Koprakesed ja Oravakesed

141
27.

Vastseliina Lasteaed

70
28.

Tallinna Tammetõru Lasteaed: Sipelgad, Siilikesed, Tõrukesed ja Mesilased

84
29.

Kärla Lasteaed

67
30.

Pärnu Liblika Lasteaed: Koiduliblika rühm

20
31.

Tsirguliina Kooli Lasteaed

24
32.

Roosna-Alliku lasteaed Hellik

24
33.

Tallinna Muhu Lasteaed

70
34.

Kolde Lasteaed: Lepatriinude rühm

24
35.

Pärnu- Jaagupi Põhikool: IV klass

23
36.

Aravete lasteaed Mesimumm

10
37.

Päikesejänku Lasteaed

120
38.

Haapsalu Lasteaed Tareke: Siilikesed, Kiisud, Karukesed ja Rebased

68
39.

Pärnu Liblika lasteaed: Taevastiiva rühm

9
40.

Tallinna Läänemere Lasteaed: Põdra rühm

12
41.

Retla-Kabala Kool: Oisu lasteaed

26
42.

Tallinna Luha Lasteaed

115
43.

Paikuse lasteaia, Seljametsa maja: Hiirekeste rühm

19
44.

Kalamaja lasteaed: II rühm

23
45.

Tallinna Tihase Lasteaed: Salutihased

18
46.

Oru Lasteaed: Tarukese rühm

21
47.

Kalli-Kalli Lasteaed

65
48.

Võimlemisklubi Rütmika: Rosabella rühm 

17

 

Tallink
Rimi
Tallinna Linn
Nike
Sportland
A. Le Coq
Kultuurkapital
DPD
Klick
IcePower
MyFitness
Joik
Fazer
Tartu Mill
MagneB6
Blummin
Mobec
Tõlkekeskus
SPORTOS