23. May 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

News

Registreeri Maijooksule

19.11.2018

18. mail 2019 toimuva Baltimaade suurima naiste liikumissündmuse starti pääseb 15 000 osalejat. Registreerimine on avatud siin, kus on kõigil hea võimalus soetada endale ka äsjavalminud unikaalne raamat „Maijooks 30 (1988-2018)“. 

Tallink Maijooksul saavad naised ja tütarlapsed kaasa lüüa kõigile jõukohasel seitsmekilomeetrisel rajal joostes, käies või kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ning ilma ajavõtuta distantside vahel. Maijooksule saab ennast kirja panna nii üksikult, sõpruskondade kui kollektiividena. 

 

Tallink Maijooksul saab terve pere veeta toreda ja sportliku päeva - kui emad saavad minna jooksu- ja käimisrajale, siis lapsed võivad lustida Drako lastejooksudel ning kogu päeva on Lauluväljakul avatud Tervisemess ning Meestehoid. Üritus lõpeb traditsioonilise kevadkontserdiga. 

 

Esimene Maijooks toimus 1988. aastal ja sellel osales paarsada hakkajat naist. Maijooksu tollane käivitaja Anne Lill on koostanud unikaalse raamatu, mis annab põhjaliku ülevaate praeguse suursündmuse käivitamise keerdkäikudest, kolme kümnendi (1988-2018) vältel toimunud jooksudest ja korraldajate värvikatest juhtumistest, mis on kaasahaaravalt läbipõimitud Eesti taasiseseisvumise ja noore riigi arengus rolli mänginud sündmustega ning autori enda hingevaluga. 

 

„Maijooks 30“ raamatu müük algas koos Tallink Maijooksu registreerimisega siin.

 

Tallink Maijooks toimub Tallinna Lauluväljakul laupäeval, 18. mail 2019. ’

Tallink Maijooks is the largest mass recreational sports event in Estonia and in the entire Eastern European region especially tailored for women. Tallink Maijooks is looking forward to welcoming your entire family as there is plenty to do for kids and men as well.

 

Register here!