11.-13. September 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

News

Sinu parim aeg head teha

14.08.2019

Kõik Tallinna Maratoni ajavõtuga distantsi läbijad saavad osaleda heategevuses. Kogutud summa annetatakse Liikumispuudega Laste Toetusfondile.

 

Spordiennustuse ja internetimängude portaal Optibet alustas heategevuskampaaniaga „Sinu parim aeg head teha“, millega kogub raha Liikumispuudega Laste Toetusfondi toetamiseks. 

 

 

 

Kampaania raames saavad kõik Optibet Sügisjooksul ja Tallinna Maratonil jooksjad anda omapoolse panuse heategevusse, registreerides konto Optibeti portaalis, valides endale jooksudistantsi ja seades omale ajalise eesmärgi. Iga registreerunud jooksja eest annetab Optibet 10 € Liikumispuudega Laste Toetusfondile ning iga jooksja eesmärgi täitumisel 20 €. Tee ennustus Optibeti lehel SIIN.

 

„Meil on hea meel tõdeda, et üha enam leiavad heategevusorganisatsioonid toetust suurte rahvaspordiürituste abil. See on väga tänuväärne, sest nii saavad abi ka need lapsed, kelle peredel puudub majanduslik võimekus vajalike teraapiate ja abivahendite eest tasumiseks. Oleme tänulikud Optibetile, et nad on meie tegevust märganud,“ ütles Liikumispuudega Laste Toetusfondi looja ja eestvedaja Sirli Jassov. 

 

Optibeti brändijuhi Rage Riismanni sõnul on Tallinna Maraton aastatega kasvanud väga populaarseks ja suureks rahvaspordiürituseks. „Nägime, et Tallinna Maraton kannab endas sarnaseid väärtusi ja on kiirelt arenev nagu Optibet ning Sügisjooksu toetamine tundus loogilise sammuna. Soovisime kampaaniale lisaväärtust tuua heategevusega, aidates neid, kes seda väga vajavad,“ sõnab Riismann ja kutsub üles kõiki jooksjaid heategevusega liituma.

 

 

Optibet spordiennustust ja internetikasiinot haldab Eestis registreeritud ettevõte Optiwin OÜ, millel on ka Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusluba.

In order to better plan and prepare for our first World Athletics Bronze label marathon and half-marathon the organization team has set registration limits for all distances in 2020.

 

Estonia's largest running festival will welcome 4 000 marathon runners, 5 000 half-marathon runners, 12 000 runners, walkers and Nordic Walkers to our 10km distance. 

 

Ensure your spot and register sooner rather than later! 

 

Registration is now open!