Registreerimine

Registreeri siin

 

  • Ühistregistreerimises saab end kirja panna 100+ rajale (vähemalt 3 osavõistlust) või kõigile 9-le osavõistlusele mistahes ajavõtuga distantsile.
  • Üksikutele üritustele ühisregistreerimises kirja panna ei saa.
  • Ühel ja samal päeval toimuval üritusel saab ühisregistreerimises valida ühe distantsi. Kahepäevalise võistluse puhul (Tallinna Maraton) saab ühisregistreerimises valida ühe distantsi kummalgi päeval.
  • Registreerida võib ka igale osavõistlusele eraldi iga ürituse kodulehel ja vastavalt osavõistluse kehtestatud hinnakirjale.

 

Ühtne registreerimine on avatud kuni 31.03.2019. 

Osavõtutasud leiad siit. Pärast 31. märtsi saab osavõistlustele registreerida ainult iga võistluse kodulehel.

 

NB! Selleks, et Linnajooksude korraldajad saaksid vahetulemuste kokkuvõtteid teha, on oluline, et oled Linnajooksude osavõistlustele registreeritud samasuguse kirjapildiga nime ja sünniajaga. Näiteks, kui nimes on täht "š", siis peab nimi olema igale osavõistlusele registreerides kirjutatud sisaldades tähte "š" (mitte sh või s).

 

Osavõistluse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel ja võistleja loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

 

Vaata tulemuste arvutamist siit.

 

Kui varasematel aastatel on Rapla Selveri Suurjooksul osalejad saanud läbida kümme ja viis kilomeetrit joostes, käies või kepikõndi harrastades, siis VII Rapla Selveri Suurjooksul antakse esmakordselt start ka poolmaratonile. Distants joostakse kahe olemasoleva 10-kilomeetrise ringi baasil, mis võimaldab ka poolmaratoni rajale minejatel häid aegu näidata ning isiklikke tipptulemusi üritada. Lisaks läbib poolmaratoni distants esialgsete plaanide kohaselt ka Rapla uut keskväljakut.