Registreerimine

Registreeri siin

 

  • Ühistregistreerimises saab end kirja panna 100+ rajale (vähemalt 3 osavõistlust) või kõigile 9-le osavõistlusele mistahes ajavõtuga distantsile.
  • Üksikutele üritustele ühisregistreerimises kirja panna ei saa.
  • Ühel ja samal päeval toimuval üritusel saab ühisregistreerimises valida ühe distantsi. Kahepäevalise võistluse puhul (Tallinna Maraton) saab ühisregistreerimises valida ühe distantsi kummalgi päeval.
  • Registreerida võib ka igale osavõistlusele eraldi iga ürituse kodulehel ja vastavalt osavõistluse kehtestatud hinnakirjale.

 

Ühtne registreerimine on avatud kuni 31.03.2019. 

Osavõtutasud leiad siit. Pärast 31. märtsi saab osavõistlustele registreerida ainult iga võistluse kodulehel.

 

NB! Selleks, et Linnajooksude korraldajad saaksid vahetulemuste kokkuvõtteid teha, on oluline, et oled Linnajooksude osavõistlustele registreeritud samasuguse kirjapildiga nime ja sünniajaga. Näiteks, kui nimes on täht "š", siis peab nimi olema igale osavõistlusele registreerides kirjutatud sisaldades tähte "š" (mitte sh või s).

 

Osavõistluse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel ja võistleja loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

 

Vaata tulemuste arvutamist siit.

 

Laupäeval, 8. juunil toimuvale Narva Energiajooksule on registreerinud juba üle kahe tuhande jooksusõbra ja liikumisharrastaja. Seni suurima osalusega Energiajooksul 2017. aastal osales 4329 liikumisharrastajat. Ida-Virumaa suurim spordisündmus viib osalejad ajaloolise Kreenholmi Manufaktuuri territooriumile, Narva linna uutele kergliiklusteedele ja Äkkekülas viimase aasta jooksul jõudsa arengu teinud Pähklimäe terviseradadele.