11.-13. september 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Soe talv on tõstnud Eesti tuntud jooksusündmustele registreerimise enneolematult kõrgeks.

Tänavune soe ja lumevaene talv soosib jooksuharrastajaid. Praeguse aastaaja kohta tavapäratult head harjutamistingimused nii terviseradadel kui kergliiklusteedel on inspireerinud paljusid inimesi alanud aastaks sportlikke eesmärke püstitama ning eelseisvatele rahvajooksudele kirja panema. Jaanuarikuu kohta on jooksusündmustele registreerimine rekordiline. 

 

Eesti suuremaid jookse haldava Spordiürituste Korraldamise Klubi registreerimisaktiivsus on keskmiselt kolmkümmend protsenti tavapärasest kõrgem. 

 

Eesti suurima rahvaspordisündmuse Tallinna Maratoni ja Sügisjooksu osavõtjate arv liigub Spordiürituste Korraldamise Klubi klienditeeninduse juhi Kadi Mölleri sõnul rekordikursil ning läheneb juba praegu kolmele tuhandele, mis on eelnevatel aastatel olnud iseloomulik pigem kevadkuudele. Ligi viiskümmend protsenti on kasvanud ka välismaa jooksjate osakaal, mille ...

Registreerimise piirarvud 2020

Eesti suurima spordisündmuse korraldajad on sel aastal esmakordselt pannud erinevatele distantsidele registreerimise piirarvud.

 

Eesti suurima osalusega spordisündmusele saab 2020. aastal registreerida maratonidistantsil 4000, poolmaratonil 5000 ja 10 km Sügisjooksul 12 000 jooksjat ning liikumisharrastajat.

 

Kindlusta osalus ja registreeri kohe!