6.- 8. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Kõik Tallinna Maratoni ajavõtuga distantsi läbijad saavad osaleda heategevuses. Kogutud summa annetatakse Liikumispuudega Laste Toetusfondile.

 

Spordiennustuse ja internetimängude portaal Optibet alustas heategevuskampaaniaga „Sinu parim aeg head teha“, millega kogub raha Liikumispuudega Laste Toetusfondi toetamiseks. 

 

 

 

Kampaania raames saavad kõik Optibet Sügisjooksul ja Tallinna Maratonil jooksjad anda omapoolse panuse heategevusse, registreerides konto Optibeti portaalis, valides endale jooksudistantsi ja seades omale ajalise eesmärgi. Iga registreerunud jooksja eest annetab Optibet 10 € Liikumispuudega Laste Toetusfondile ning iga jooksja eesmärgi täitumisel 20 €. Tee ennustus Optibeti lehel SIIN.

 

„Meil on hea meel tõdeda, et üha enam leiavad heategevusorganisatsioonid toetust suurte rahvaspordiürituste abil. See on väga tänuväärne, sest nii saavad abi ka need lapsed, kelle peredel puudub majanduslik võimekus vajalike teraapiate ja abivahendite eest tasumiseks. Oleme tänulikud Optibetile, et nad on meie tegevust märganud,“ ütles Liikumispuudega Laste Toetusfondi looja ja eestvedaja Sirli Jassov. 

...

Tuhandeid jooksusõpru ja liikumisharrastajaid kaasava Eesti suurima rahvaspordisündmuse ja rahvusvahelise maratoni programm algab reedel 6. septembril viiekilomeetrise Nike Noortejooksuga, jätkub laupäeval 7. septembril Mesikäpa lastejooksude ning 10 km Optibet Sügisjooksuga ja lõpeb pühapäeval 8. septembril klassikalise maratonijooksu (42,195 km) ning poolmaratoniga (21,1 km). 

Kuna  esmakordselt viib maratonirada läbi Tallinna Loomaaia, siis tekkis korraldajatel mõte koos tuhandete liikumist armastavate inimestega anda omapoolne panus loomaaia asukate elutingimuste parandamisele. Valik langes loomariigi ühele väärikamale isendile - amuuri tiigrile.Tallinna Loomaaed koostöös Loomaaia Sõprade Seltsiga rajavad amuuri tiigrile uut kodu - Tiigriorgu. Hetkel viibib tiiger Pootsman Tšehhi loomaaias ning Tallinnasse tuuakse ta tagasi alles siis, kui siin on valminud talle uus kodu. Tiigrioru kontseptsiooni koostamisel on kaasa aidanud paljud eraisikud ja ettevõtted ning ka jooksusõbrad soovivad anda oma panuse, et tiiger Pootsman saaks võimalikult kiiresti koju tagasi naasta.

 

Ostes jooksusärgi annad oma panuse amuuri tiigrile uue kodu valmimiseks.

 

Eesti suurimast jooksust osavõtjad ja kõik teised soovijad saavad soetada k...