11.-13. september 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv

Kinkekaart

Tallinna Maratoni kinkekaardid on müügil jooks.ee iseteeninduskeskonnas (e-poes).

Kinkekaardid on saadaval väärtuses 10, 15, 25 või 50 eurot. Samuti on võimalus määrata ise kinkekaardile sobiv väärtus.

Osta kinkekaart

 

Kinkekaardist üldiselt:

Jooks.ee kinkekaarte saab kasutada jooks.ee iseteeninduskeskkonnas. Kinkekaardid kehtivad kõikidele Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt korraldatud rahvaspordisündmustele ja e-poes müüdavatele toodetele.
Selgituseks:

  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on väiksem, kui ostu summa, siis tuleb tasuda puuduolev summa.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on võrdne ostu summaga, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.
  • kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus on suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks.

NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kinkekaardi ostmine jooks.ee  e-poes:
1. Vali kinkekaart vastavalt soovitud väärtusele ja lisa ostukorvi.
2. Lisa oma kui kontaktisiku andmed. Kohustuslik on sisestada ostja e-mail, sest kinkekaart saadetakse sulle e-mailile.
3. Kinkekaardile on võimalik lisada sulle sobiv tekst.

4. Kinkekaart on kujundatud formaadile A4, et saaksid selle välja printida ja kaardi saajale üle anda.
5. Kinkekaardil on  genereeritud kood, mille sisestamisel saab kinkekaardi saaja jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes vastavalt kinkekaardi väärtusele registreerida jooks.ee rahvaspordisündmusele või osta e-poes müüdavaid tooteid.

 

Kinkekaardi realiseerimine jooks.ee iseteeninduskeskkonnas ja e-poes:
1.  Vali välja sündmused jooks.ee iseteeninduskeskkonnas iseteenindus.jooks.ee, kuhu soovid end registreerida või vali välja sobivad tooted jooks.ee e-poest.
2. Täida ära osaleja ankeet
3. Ostukorvi kokkuvõtval lehel sisesta kinkekaardi kood lahtrisse ‘KOOD'.
4. Kui soovid sama tehinguga kasutada mitut kinkekaarti, sisesta järgmise kinkekaardi kood.
5. Programm arvutab jooks.ee kinkekaardi/kinkekaartide väärtuse maha ostukorvi summast.
6. Kontrolli ostu infot, tutvu ja nõustu tingimustega ning vajuta nupule 'MAKSMA’. Null-summa puhul kinnitatakse sinu “ost” koheselt. Juhul, kui kinkekaartide väärtus oli ostu summast väiksem, tuleb tasuda puuduolev summa. Kui kinkekaardi/kinkekaartide väärtus oli suurem ostu summast, siis midagi juurde tasuda ei ole vaja ja tehing loetakse sooritatuks. NB! Kinkekaardi väärtusest realiseerimata jäänud osa ei kuulu rahas tagastamisele, kuid kasutamata jäänud summat saab kasutada järgmisel jooks.ee iseteeninduskeskkonnas tehtaval ostul.

 

Kui küsimusi tekkis, helista telefonil 608 7576 või saada mail registreerimine@jooks.ee

 

Eesti suurima spordisündmuse korraldajad on tuleval aastal esmakordselt pannud erinevatele distantsidele registreerimise piirarvud.

 

Eesti osavõturohkeimal rahvusvahelisel spordisündmusel osales tänavu kokku 21 494 jooksjat 65 riigist. Järgmiseks aastaks on osalejate huvi tõenäoliselt suurem, sest Tallinna Maraton kandideerib 2020. aastal esmakordselt Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu IAAF pronks tasemega võistluseks nii maratonide kui poolmaratonide arvestuses. Perspektiiv on jõuda hiljemalt 2025. aastaks kõrgeima tasemega rahvusvaheliste jooksude hulka, mis on tulevikus üheks paremaks võimaluseks Eesti jooksjate pääsemisel tiitlivõistlustele. Kui Tallinna Maratonile IAAF-i poolt vastav korraldustase omistatakse, siis võib oodata nii Eesti kui välismaa jooksusõprade huvi olulist kasvu, mis võib osavõtjate arvu viia kahekümne viie tuhandeni.