6.- 8. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv
Tallinna Maratoni ja Sügisjooksu juubelisärgid!

Tallinna Maratoni 2019. aasta jooksusärk on musta värvi, sügisjooksu juubelisärk aga valge. Nagu ka eelmistel aastatel saavad maratonile startijad ametliku jooksusärgi endale tasuta. Poolmaratonile ja 10 km sügisjooksule registreerijatel on võimalik särk endale osta soodushinnaga. Saadaval on nii meeste kui naiste suurusega särgid. Kuni nõudlust jätkub on müügis ka Eesti sajandal juubeliaastal ülipopulaarseks osutunud klassikalised sinimustvalged jooksusärgid.

 

Kõik jooksusõbrad saavad registreerimiskeskkonnas endale soetada eeltellimusena kuldsete tammelehtedega jooksusärgid, mis on valmistatud eritellimusel just kestvusalade ja pikamaajooksu tarbeks toodetud kangast.

 

Eesti suurimal jooksusündmusel Tallinna Maratonil ja Sügisjooksul toimub tänavu tõeline juubelisadu. Korraldajad soovivad kahekümnendal hooajal ületada veerand miljoni osaleja piiri.

Eesti ajaloo osavõturohkeimaks rahvusvaheliseks spordisündmuseks tõusnud Tallinna Maratonil ja Sügisjooksul osales 2018. aastal kokku 23 940 jooksjat 67 riigist. 

Eesti juubeliaasta sügisel "sajandi suurjooksuga" alanud ümmarguste numbrite sadu jätkub ka sel aastal.

  

 

20. Tallinna Sügisjooks

Eesti populaarseim rahvajooks Tallinna Sügisjooks toimub tänavu juba kahekümnendat korda. Rocca al Mares 3. septembril 2000. aastal asetleidnud esimesel Sügisjooksul osales 1869 jooksusõpra. Kavas olid poolmaraton ning 4- ja 10-kilomeetri pikkused distantsid, samuti lastejooksud. Poolmaratoni võitis Pavel Loskutov Ees...