6.- 8. september 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi de lv sv zh

Üldinfo

Tallinna Maraton toimub 6.-8 septembril 2019 Tallinnas. Võistluskeskus asub Vabaduse väljakul.

 

Kolmepäevase jooksufestivali avab reedel, 6. septembri õhtul toimuv Nike Noortejooks (We Run Tallinn), kus distantsi pikkuseks on 5 km.

Laupäeval, 7. septembril toimuvad Mesikäpa lastejooksud ja 10 km sügisjooks, kuhu on lisaks jooksjatele oodatud ka käijad ja kepikõndijad. Maratoni ja poolmaratoni distantsile antakse stardid pühapäeval, 8. septembril.

Võistlusinfo www.jooks.ee.

 

Kohtumiseni ja häid jooksuelamusi!

 

 

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Tallinna Maratoni osalejad saavad enda või sõbra jooksuelamust meenutada Finisher.TV personaalse video näol, kus oma video said pea 20 000 finišijoone ületajat. 

„Soovisime, et Sajandi Suurjooksuna ajalukku läinud võistlust saavad osalejad lisaks medalile ka virtuaalse videodiplomi abil meenutada“, ütles võistluste peakorraldaja Mati Lilliallik. 

Personaalses videodiplomis näevad maratonijooksjad end läbimas 10km, 21km, 30km vaheajapunkte ja finišijoont, poolmaratonil osalejad lisaks finišile ka 10km vahepunkti ning kõik 10km osalejad leiavad enda lõpujoone ületuse. 

Sajandi suurjooksul said erinevatel distantsidel aja kirja 20 303 osalejat, kellele lisandusid 3637 Mesikäpa Lastejooksu osalejat.

Osalejad leiavad oma personaalse video aadressilt: http://finisher.tv/tallinna-maraton-2018/