Algas Viking Line Eesti Ööjooksu virtuaaljooks

18.08.2020

Eesti ühe suurima rahvaspordi sündmuse "Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere" virtuaalse osalemise võimalus sai avapaugu. Viimasel neljal aastal igakordselt enam kui 8000 osalejat enam kui kahekümnest riigist kogunud tervisespordi festival toimub sel aastal lisaks tavapärasele moele ka virtuaalselt ehk kaugjooksuna.

Alates 15. augustist kuni 25. septembri südaööni on kõikidel registreerunud osalejatel võimalik läbida soovitud distants (21 km, 10 km; 5 km ja Cappy lastejooksud 200-400 m) virtuaalselt ehk kaugjooksuna. Endale sobilikul ajal ja kohas. Olgu tegemist varahommiku, keskpäeva või hilisõhtuga. Rakvere, Tallinna, Viljandi või Paidega. Maantee, kergliiklustee, metsaraja, rannajoone või staadioniga. Koduõuest väljudes või kodust kaugel viibides. Kõigile mugav ja võrdne võimalus turvaliseks ja murevabaks osalemiseks.

"Olukorras, kus teadmatust palju nii osalejale kui korraldajale, pidasime ainuõigeks luua ka virtuaalselt osalemise võimaluse. Jätkuvalt tegeleme sellega, et 26. septembril saaksid meie fännid suurepärase elamuse turvalises keskkonnas, kuid tegelikkuses piisab ju ühest uuest koldest, valitsuse uutest otsustest või ka otsustamatusest ja sündmust ei pruugi kohapeal olla võimalik läbi viia. Terve suve teadsime, et 2000 osaleja piirang kaob septembri algusest, kuid 12. augustiks lubatud sellekohaseid signaale pole järgnenud. Igal juhul täidame meie oma lubadused osaleja ees. Ka virtuaalselt osaledes saadakse kätte lõpetaja medal, Nike jooksusärk, Viking Line kinkekaart ja meenekott", kommenteerib Viking Line Eesti Ööjooksu peakorraldaja Marko Torm.

Kuidas toimub virtuaaljooksul osalemine: 
* Registreeri sündmusele
* Läbi valitud distants (21 km; 10km; 5km; Cappy lastejooksud 200-400 m)
* Lae tulemus üles registreerunute nimekirjas, oma nime juures (vajadusel kasuta nime otsingut)

Miks osaleda virtuaaljooksul:
* Hoiad kokku aega ja sõidukulu - läbi distants kasvõi koduõuelt või trepikojast väljudes
* Joosta, käia või kepikõndida saad sulle sobilikul pinnasel: maantee, kergliiklustee, metsarada, rannajoon, staadion vms
* Osale endale sobilikul ajal: varahommikul, keskpäeval, vahetult peale tööd või päris hilisel õhtutunnil
* Väldi järjekordi pakihoius, wc´s, pesemisruumis ja mujal
* Vähendad võistluspäeval tekkivaid kontakte kohapeal

Kuidas saab kätte meenekoti, juubelimedali, Viking Line kinkekaardi ja Nike dri fit 2020. aasta jooksusärgi:
* Kõikidel registreerunud osalejatel on võimalus läbida sündmus virtuaalselt ehk kaugjooksuna
* Medalite, särkide jms väljastus toimub Rakvere Spordikeskuses 26. septembril (sündmuse tervikuna virtuaalseks muutumise korral 26-27. septembril) ja Tallinnas Ülemiste Keskuses 16-17. oktoobril (väljastatakse särk, Viking Line kinkekaart ja medal, ilma meenekotita)
* Kõiki tooteid on võimalik väljastada ka esindajale (lihtkirjas volituse, isikut tõendava dokumendi või dokumendi koopia/foto alusel)
 

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt