Kuressaare Linnajooksul valmis uus koduleht

01.04.2021

Foto: Allan Mehik

Alates 1. aprillist on võimalik Kuressaare Linnajooksu uuel kodulehel registreerida 21. augustil toimuvale 40. Kuressaare Linnajooksule. Jooksjad on oodatud 10 km ning kõndijad ja jooksjad 5 km distantsile. Lisaks toimub 20. augusti õhtul ka lastejooks. Stardi- ja finišipaigaks on Kuressaare staadion.

Kuressaare Linnajooksule saab registreerida uuel kodulehel www.kuressaarelinnajooks.ee. Uus koduleht valmis koostöös Sportos OÜ-ga. Jätkuvalt on võimalik jooksule registreeruda ka Selveri Eesti Linnajooksude kodulehel. Linnajooksude ühisregistreerumise eelduseks on, et osaletakse kõikidel osavõistlustel või valitakse distantsideks kokku 100+ kilomeetrit.

 

Osalustasud Kuressaare Linnajooksul on 10 km distantsil 8 eurot ja 5 km distantsil 5 eurot. Osalustasu ei ole kehtestatud osalejatele, kes on sündinud 2002.a ja hiljem. Jooksu toimumise päeval, 21. augustil jooksule registreeruda ei saa. Lastejooksu pikkuseks on 250 m ja osalejatele osalustasu ei ole. Lastejooksudes saavad osaleda 2014.a sündinud ja nooremad. Täpsem info on leitav juhendist ja kodulehelt.

 

Korraldajad loodavad, et viirus taandub ja Kuressaare Linnajooks saab edukalt läbi viidud. Kõik huvilised on oodatud ja usume, et juubelijooks tuleb selle vääriline!

 

Kuressaare Linnajooksu uus koduleht

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt