21. augustil toimuval Kuressaare linnajooksul joostakse Sportlandi 10 km

08.06.2021

Foto: Irina Mägi

40. Kuressaare linnajooksu üks põhidistantse sai nimeks "Sportlandi 10 km". Kuressaare linnajooksul on põhidistantsideks 10 km jooks ning 5 km jooks ja matk. Sel aastal otsustas linnajooksu viimaste aastate hea koostööpartner ja toetaja Sportland Eesti AS oma panust suurendada ja nii sai 10 km distantsist sponsori nime kandev jooks.

Sportland Eesti AS on olnud Kuressaare linnajooksu toetaja alates 2018. aastast, mil linnajooks liitus Selver Eesti Linnajooksude sarjaga. Liitumine tõi Kuressaare linnajooksule kaasa "uue hingamise" ning andis võimaluse kaasata ka uusi toetajaid. Üks neist oli Sportland Eesti AS, kellega on linnajooksu korraldajatel tekkinud usaldusväärne ja edasiviiv koostöö. Sportlandi esindajad on kõigi aaste jooksul näidanud üles huvi Saaremaa suurima tervisespordi üritusel kaasalöömise vastu ja aidanud katta linnajooksu auhinnalauda.

 

On äärmiselt tervitav ja positiivne, et sellisel keerulisel ajal leiab üks ettevõte võimaluse spordiürituse toetust suurendada. Sportland Eesti AS esindaja Silver KIho ettepanekuga muuta üks põhidistantse sponsorinimeliseks jooksuks, läksid linnajooksu korraldajad heal meelel kaasa ja nii kannabki 40. Kuressaare linnajooksu üks põhidistantse sel aastal nimetust "Sportlandi 10 km".

 

"Kui kevadel oli hinges kartus, et keerulised ajad võivad kaasa tuua sponsorite ärakadumist, siis on äärmiselt hea meel tõdeda, et Kuressaare linnajooks ei ole toetajaid kaotanud. Ja seda suurem oli üllatus, kui Sportlandi esindaja tuli välja hoopis vastupidise ettepanekuga", tõdes linnajooksu peakorraldaja Mati Mäetalu.

 

10 km distants on Kuressaare linnajooksul viimastel aastatel kasvu trendis ja suuresti tuleneb osalejate arvu kasv mandrilt saabuvate jooksuhuviliste arvelt. Sportland  Eesti AS panustab lisaks muule toetusele põhidistantside auhinnalauale kinkekaarte kokku 1200 euro ulatuses. 10 km üldvõitja (nii meeste kui ka naiste arvestuses) saab 200-eurose kinkekaardi, teistel on summad pisut väiksemad. Lisaks saavad parimad ka teiste toetajate auhindu ning kõigi osalejate vahel loositakse välja jalgratas.

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt