Rapla Selveri Suurjooksu virtuaaljooksu on pikendatud 20. oktoobrini

08.10.2021

Vastu tulles jooksjate soovile, pikendasid Rapla Selveri Suurjooksu korraldajad virtuaaljooksul osalemist 20. oktoobri südaööni. "Kui sul ei olnud võimalik seekord kohapeale tulla, siis pane end proovile sulle sobival ajal ning rajal. " selgitasid Rapla jooksu korraldajad ja lisasid: "Vali endale meeldiv distants – 21,1; 10 või 5 km ning avastada Eestimaa mitmekesiseid terviseradasid. Kuna Selver Eesti Linnajooksude sarja arvestusse lähevad sel aastal ka virtuaaljooksude tulemused, siis on veelgi rohkem põhjust need kõik ära koguda!"

 

Kõikidele tulemuse kirja pannud jooksjatele saadetakse medal posti teel. Postiaadressi saab sisestada peale tulemuse lisamist.

 

Pane tähele! Kui olid kirjas Rapla tavajooksul, kuid soovid läbida jooksu virtuaalselt, siis võta ühendust registreerimine@jooksja.ee

 

Kaasa tasub lüüa kogu sarjas, sest osavõistlusel 100 või enam kilomeetrit kogunud või kõikidel osavõistlusel osalenud jooksjad saavad auhinnaks Linnajooksude medali ja koostööpartneri auhinna, mille on välja pannud MyFitness ja Sportland.

 

Rapla Selveri Suurjooks

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt