Kuressaare Linnajooksu virtuaaljooksu ei toimu

22.03.2022

Soojendus Kuressaare Linnajooksul. Foto: Irina Mägi

Kuressaare Linnajooksu korraldajad annavad teada, et sel aastal virtuaaljooksu ei toimu. Kuna üritusel osalemist kitsendavaid piiranguid hetkel väliüritustele ei ole, on kõigil jooksuhuvilistel võimalus linnajooksul reaalselt kaasa lüüa.

Viimasel kahel aastal on Kuressaare Linnajooks tulenevalt viiruse levikust toimunud augustis. Linnajooksul osalemist mõjutasid paljude huviliste jaoks erinevad piirangud - nõuti COVID-19 tõendit, osalejatele arv oli piiratud jms. Eelnevast tulenevalt korraldati eelmisel aastal ka virtuaaljooks, et kõik soovijad saaksid kaasa lüüa. Kuna sel aastal saab jooks toimuma taas traditsioonilisel ajal ja piirangud ürituse toimumist mõjutamas ei ole, on kõigil taas võimalus reaalselt jooksul kaasa lüüa. Juhul, kui olukord peaks ootamatult piirangute osas taas rangemaks muutuma, lähtume loomulikult sel hetkel kehtivatest nõuetest.

 

Kuni 31. märtsini saab 41. Kuressaare Linnajooksule registreeruda soodushinnaga! Osavõtutasu on Sportlandi 10 km puhul 8 eurot ja 5 km distantsil 5 eurot. Alates 01.04. kuni 04.05 on hinnaks vastavalt 10 ja 7 eurot. Osavõtutasust on vabastatud osalejad sünniaastaga 2003 ja hiljem, samuti puudub osavõtutasu lastejooksudes osalemisel.

 

Korraldajad kutsuvad kõiki huvilisi end varakult registreeruma ja linnajooksul reaalselt kaasa lööma! Saate nautida mere värskendavat õhku ja head seltskonda! Tugevmatele tegijatele saab saladuskatte all märkida, et viikingikiivrid on graveerimisele viidud.

 

Kuressaare Linnajooks

 

Võitjad 2021. Foto: Irina Mägi

 

 

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt