Kuressaare Linnajooksu loosiauhind on elektritõukeratas

02.05.2022

Sel aastal on Kuressaare Linnajooksul esmakordselt loosiauhinnaks elektritõukeratas. Ratas loositakse välja kõigi Sportlandi 10 km ja 5 km osalejate vahel. Kõigil eelnevatel aastatel on loosiauhinnaks olnud jalgratas.

„Ajad muutuvad ja nii otsustasid ka linnajooksu korraldajad moodsa ajastuga kaasa minna ning loosiauhinda veelgi ihaldusväärsemaks muuta,“ kommenteeris teemat peakorraldaja Mati Mäetalu. „Jalgratta loosimine jooksu lõpus on alati palju elevust tekitanud. Näiteks eelmisel aastal lõppes see lausa rahvusvaheliselt, sest ratta võitis Filipiinidelt pärit osaleja,“ jätkas Mäetalu.

 

Kuressaare Linnajooksu 5 km ja Sportlandi 10 km distantsile  saab registreerida aadressil www.kuressaarelinnajooks.ee kuni 04. maini. Registreerimise hinnaks on vastavalt 10 ja 7 eurot. Osavõtutasust on vabastatud osalejad sünniaastaga 2003 ja hiljem, samuti puudub osavõtutasu lastejooksudes osalemisel.

 

Korraldajad kutsuvad kõiki huvilisi üles jooksule registreerima, sest ühel õnnelikul on võimalus pärast linnajooksu elektritõukerattaga koju sõita! Laetud ratas on omaniku ootel ning seda saab uudistada Kuressaare Spordikeskuses.

 

Kuressaare Linnajooks

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt