Kuressaare Linnajooksu registreerimine lõpeb 4. mail. Start antakse 7. mail Kuressaare linnastaadionilt

02.05.2022

Foto: Irina Mägi

Kuressaare Linnajooksu põhidistantsidele (Sportlandi 10 km ja 5 km) lõpeb registreerimine kolmapäeval, 4. mail kl 23.59. Kohapeal registreerimist ei toimu, seega tuleb kõigil soovijail registreerida hiljemalt 4. mail.

6. mail toimuvale lastejooksule saab registreerida ka jooksupäeval.

Kuressaare Linnajooks on Rimi Eesti linnajooksude sarja üks osavõistlusi.

Lisaks registreerimisele internetis, saab sel nädalal end jooksule kirja panna ka Kuressaare Spordikeskuses. Spordikeskus on kolmapäeval, 4. mail avatud kuni kl 22.00.

 

Kuressaare Linnajooksule on tänaseks registreerunud juba rohkem osalejaid, kui eelmisel aastal kokku koos virtuaaljooksuga. Teadupärast sel aastal virtuaaljooksu ei toimu. "On hea meel, et linnajooks saab toimuma oma traditsioonilisel ajal ja jooksuhuviliste hulk on viimaste aastate valguses taas tõusuteel," tõdes jooksu peakorraldaja Mati Mäetalu. "Oleme osa Kuressaare linna sünnipäevanädala üritustest ja kõigil huvilistel on seoses viirusest tulenevate piirangute puudumisega jälle võimalik rajale tulla," lõpetas Mäetalu.

 

Selgi aastal on kõiki osalejaid ootamas uue kujundusega medal ja seda nii lastejooksus kui ka põhijooksudes. Üldvõitjad saavad auhinnaks viikingikiivrid ja vanusegruppide esikolmikutele on auhinnaks karikad. Kõigi Sportlandi 10 km ja 5 km osalejate vahel loositakse välja elektritõukeratas. Korraldajatel on kokkulepe saavutatud ka ilusa ilma osas!

 

Kuresaare Linnajooks

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt