4 etappi tehtud, 4 veel minna - RIMI Eesti Linnajooksude sari on jõudnud poole peale. Veel jõuad liituda!

12.07.2022

J. Jaansoni Kahe Silla Jooks. Foto: Viktor Tund

RIMI Eesti Linnajooksude sarjaga saab liituda kogu hooaja vältel registreerides igale soovitud etapile eraldi. Kõik osalejad, kes on kokku kogunud 100+ kilomeetrit, saavad auhinnaks uhke medali ja boonused koostööpartneritelt. Sarja tulemusi arvestatakse finišiprotokollide põhjal.

2022. aastal kuulub Linnajooksude sarja kaheksa rahvaspordisündmust. Pooled ehk neli liikumissündmust on juba toimunud, neli ootab veel ees.

 

Avapauk 2022. a sarjale anti 1. mail ümber Viljandi järve jooksul. Sari jätkus Kuressaare Linnajooksuga ja Eesti Ööjooksuga Rakveres. Neljas linnajooksude etapp, Narva Energiajooks, toimus Eesti piirilinnas Narvas 11. juunil.

 

4 eesootavat etappi algavad 3.-4. septembrini toimuva Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooksuga Pärnus. Seejärel viib sari jooksjad pealinna, kus saab 10.-11. septembrinini osaleda Eesti suurimal rahvaspordisündmusel Tallinna Maratonil. Septembris ootab osalejaid veel Viking Window Paide-Türi Rahvajooks (25. september) ja sarja lõpetab 1. oktoobril peetav Tartu Linnamaraton.

 

Kõigil on veel võimalus linnajooksude sarjas kaasa lüüa, kuna tänavu lähevad sarja arvestusse ka virtuaaljooksud (va paremusjärjestuse selgitamisel). Kombineerida võib nii tava- kui virtuaaljookse. Näiteks võib osaleda Tallinna Maratoni ja Tartu Linnamaratoni kombo distantsidel, kus vastavalt ajavahemikel 1. kuni 30. september ja 23. september kuni 9. oktoober tuleb läbida 42,2 km osade kaupa kuni vajalik kilometraaz täis saab. Kaks kombo distantsi annavad kokku juba 84,4 km ja seega tuleb ülejäänud võistluste hulgast valida veel paar distantsi, mis annavad kokku puuduoleva 15,6 km.
Sarja arvestust peetakse finišiprotokollid põhjal.

 

Kõiki 100+ arvestusse läinud võistlejaid autasustakase uhke medaliga ja auhindadega Sportlandilt ja MyFitnessilt.

 

Kalender  Distantsid  KKK 

 

Boonused

 

Vahetulemused

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt