Rimi pälvis spordisõbra tiitli

10.02.2023

Eesti Olümpiakomitee ja Kultuuriministeerium kuulutasid täna, 10 veebruaril välja “Spordisõber 2023” laureaadid, kelle hulgas oli ka Rimi Eesti kui pikaajaline Jalgpalli Liidu ja jooksuvõistluste toetaja. 

Rimi Eesti tegevjuhi Vaido Padumäe sõnul käivad tervislik toit ja aktiivne liikumine käsikäes, et inimesed tunneksid end terve ja energilisena. “Toidumüüjana saame pakkuda oma sortimendis spetsiaalse märgistusega puhtaid ja tervislikke tooteid ning parima kvaliteediga puu- ning köögivilju, samas liikumisharrastuste edendamiseks teeme koostööd oma usalduväärsete pikaajaliste partneritega. Nii olemegi olnud pea kümme aastat nii Eesti Jalgpalli Liidu kui erinevate rahvajooksude toetaja, panustades eeskätt laste ja noorte liikumisarmastusse,” rääkis Padumäe auhinda vastu võttes. 

Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liikme Mati Lillialliku väitel sai möödunud aastal rahvaspordisündmustest osa pea 50 000 liikumisharrastajat. “See on märkimisväärne hulk inimesi, keda me ei oleks saanud kaasata ilma abita, seega võib Rimit julgelt pidada üheks suurimaks liikumisharrastuse edendajaks Eestis ning tänavuse Liikumisaasta veduriks,” täheldas Lilliallik.   

 

Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei lisas, et üheskoos on korraldatud jalgpallifestivale, laagreid ja võistluseid, millest on osa saanud kümneid tuhandeid noori. “Selline panus on hindamatu väärtusega, sest ettevõte aitab läbi jalgpalli propageerida tervislikke eluviise ning luua seeläbi paremat ühiskonda,” lisas Rei. 

 

Tänuauhinnad andsid üle Eesti Vabariigi kultuuriminister Piret Hartman ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa. 

Foto autor: Hendrik Osula/EOK
Pildil vasakult: kultuuriminister Piret Hartman, Rimi tegevjuht Vaido Padumäe ja EOK president Urmas Sõõrumaa

 

Tiitel „Spordisõber“ on Kultuuriministeeriumi ja Eesti Olümpiakomitee poolt mullu ellu kutsutud traditsioon spordi toetajate tunnustamiseks. Tiitliga tänatakse neid, kes on oluliselt toetanud spordi- ja liikumisharrastuse valdkonda, hoogustanud spordi- ja liikumissündmuste toimumist ning seeläbi ka ühiskonna arengut laiemalt. Rimi on Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja, lisaks Rimi Sügisjooksu, LHV Maijooksu raames toimuva Tütarlastejooksu ning Rimi Linnajooksu eestvedaja.

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt