Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on viikingikiivrid

05.04.2023

Foto: Valmar Voolaid

Juba 06. mail toimuva 42. Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on kolmandat aastat järjest viikingikiivrid. Eelnevatel aastatel algatatud traditsioon on saamas ilusa jätku. Viikingikiivritega autasustatakse Sportlandi 10 km ja 5 km jooksude üldvõitjaid.

Viikingikiivritele on graveeritud linnajooksu logo ja võidetud distantsi info. Eelnevatel aastatel on viikingikiivrid tekitanud palju elevust ja loodetavasti meelitab kiiver selgi aastal mõne tõsisema tegija jooksurajale. "Ühel eelneval aastal ütles kiivri võitnud mandrilt pärit jooksja, et just selle kiivri järgi ma tulingi! Loodetavasti on viikingikiivrid ahvatluseks selgi aastal," kommenteeris jooksu peakorraldaja Mati Mäetalu. Kõikide vanuseklasside ja üldvõitjate esikolmikud saavad auhinnaks karikad ning üldvõitja karikat "asendab" viikingikiiver.

 

Kuressaare Linnajooksule saab registreerida kuni 03. maini. Jooksu toimumise päeval Sportlandi 10 km ja 5 km distantsile registreerimist ei toimu. Kuigi soodusregistreerimise aeg on lõppenud, ei ole ka hetkel kehtiv registreerimise hind kõrge. Sportlandi 10 km tasu on 14 eurot ning 5 km jooks ja kõnd 10 eurot. Kõik osalejad saavad uue kujundusega mälestusmedali, joogi, seljakoti ja toetajate soodusflaiereid.  

 

05. mai õhtul toimuva Kuressaare Linnajooksu lastejooksule on oodatud 2016. a ja hiljem sündinud noored jooksuhuvilised. Lastejooksul osalemine on tasuta ja kuigi sellele saab registreerida ka jooksu päeval kohapeal, tasub kindlasti teha ära eelregistreerimine. See tagab jooksu päeval kiirema numbri kättesaamise.

 

Täpsem info linnajooksu kohta on leitav www.kuressaarelinnajooks.ee

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt