Kuressaare Linnajooksu medalid said uue kujunduse

21.04.2023

Juba 06. mail toimuva Kuressaare linnajooksu osalejad saavad taas kaela uue kujundusega medalid. Detailide osas on uuendatud ka eelmisel õhtul toimuva lastejooksu medalit. Mälestusmedali saavad kõik lastejooksudel ja põhidistantsidel osalejad.

Kuressaare Linnajooksul on viimasel kahel aastal olnud kasutusel medal, mille üldine kujundus on inspireeritud kunagisest Kuressaare linna Eesti Tervislike Linnade Võrgustiku logost. Medalil on kujutatud Kuressaare linna siluett, millelt on leitavad nii linnus, kirikute tornid kui ka veetornelamu. Uuendusena on medali keskel esile toodud Saaremaa Veski 3D kujutis ning kujundaja idee oli, et edaspidi võiks igal aastal kujutada medalil Kuressaares või Saaremaal üldtuntud objekte. Nii tekiks järjepidevalt linnajooksul osalejatel võimalus koguda linnajooksude medaleid vaatamisväärsuste seeriana. Medalile lisab väärtust ka värviküllane Saaremaa lipuvärvides pael. Sellel on taustamustriks tuulikutiivad, mis iseloomustavad Saaremaa tuulikuterohkust. Triibud medalipaelal peaksid tooma esile tuulikute liikumapanevaks jõuks oleva tuule. Medali ja paela kujundas Sporrong Eesti kujundaja Kairo Antsaar. 

 

Värviküllasel lastejooksu medalil on kujutatud merelainete taustal Kuressaare linnust. Samuti on seal reljeefselt kujutatud jooksvate laste figuurid ja Saaremaa Spordikooli logo. Medali kujundasid SoundVoice OÜ disainerid.

 

„Kuigi jooksma ja käima ei tulda kindlasti ainult medali pärast, on see loodetavasti suurepäraseks lisamotivatsiooniks, et Kuressaare linnajooksul kaasa lüüa,“ kommenteeris jooksu peakorraldaja Mati Mäetalu.

 

Kuressaare linnajooksu start antakse 06. mail kl 13.00 ning jooksule saab registreerida kuni 03. maini. Lastejooksud toimuvad 05. mai õhtul kl 18.00. Täpsem info www.kuressaarelinnajooks.ee

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt