Kuressaare Linnajooksule registreerimine lõpeb 3. mail

02.05.2023

Kuressaare Linnajooksu põhidistantsidele (Sportlandi 10 km ja 5 km) registreerimise lõpuni on veel vaid 2 päeva. Registreerimine lõpeb kolmapäeval, 03. mail kl 23.59. Kuna kohapeal registreerimist ei toimu, siis peale registreerimistähtaja lõppu ei saa end enam linnajooksule kirja panna. 05. mail toimuvale lastejooksule saab registreerida ka jooksupäeval kohapeal. Kuressaare Linnajooks on Rimi Eesti linnajooksude sarja üks osavõistlusi.

Lisaks registreerimisele internetis, saab sel nädalal kuni 03. maini end jooksule registreerida ka Kuressaare Spordikeskuses. Spordikeskus on kolmapäeval, 03. mail avatud kuni kl 22.00.

Kuressaare Linnajooksule oli 01. maiks registreerunud juba ligi 1000 osalejat. Selgi aastal on kõiki osalejaid ootamas uue kujundusega medal ja seda nii lastejooksus kui ka põhijooksudes. Üldvõitjad saavad auhinnaks viikingikiivrid ja vanusegruppide esikolmikutele on auhinnaks klaasist meened. Kõigi Sportlandi 10 km ja 5 km osalejate vahel loositakse välja elektritõukeratas. Lastejooksu osalejate vahel loositakse välja tõukeratas. 06. mail toimub staadionil ka Merilin Mälgu live kontsert. Kuressaare linnajooksuga soovitakse anda linna 460. sünnipäeva tähistamisse meeldejääv sportlik panus.

42. Kuressaare linnajooks toimub 06. mail kl 13.00. Lastejooksud peetakse päev varem, 05. mai õhtul kl 18. Võistluskeskus asub Kuressaare staadionil.  Ilm tõotab tulla jahe ja kuna võistluskeskus asub mere ääres tuultele avatud kohas, soovitavad korraldajad osalejatel (eriti lastel) end soojalt riide panna. 

  

Täpsem info ja registreerimine www.kuressaarelinnajooks.ee 

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt