Osalejate tagasiside

01.08.2023

"Üllataval kombel meeldib kõige rohkem see, et võistluspaika jõudes kõlab juba aastaid läbi mikrofoni üks ja sama meeshääl, kes suudab vabalt kolmes keeles jagada olulist infot ja meeleolusid. Sellest algab kogu ürituse hubasus. Tekib tunne, et oled tõesti oodatud. No ja siis meeldibki juba kõik muu ka. Seda enam, et Tallinna Maraton on korraldatud üliheal tasemel alati. "

 

"Jäin kõigega väga rahule. Kuna pole nüüd mitu aastat osalenud 10km jooksul, siis uus rada oli väga tore üllatus. Ilm oli imeline. Seltskond hea. Kaasaelajaid palju. Medali sai ka kaela. Ütleks, et kõik oli väga tore. "

 

"Raja huvitav trajektoor ja selle kulgemine läbi erinevate piirkondade."

 

"Üleüldiselt oli kõik väga super! Esimese korra jaoks ei oska võrrelda ka. Meeldisid joogipunktide, energiavarustuse punktide paigutus."

 

"Keskkonnavahetus ehk vaheldus harjumuspärasele jooksurajale. Inimeste kaasaelamine ja ühtsustunne."

 

"Kõik mugavalt käe-jala juures, nt riietuskabiinid, pakihoid, jalgrattaparkla, soojendusala stardi/finiši läheduses. Tore ühine soojendus enne jooksu ja vahvad ergutajad rajal."

 

"Kõik vajalik info tuli sotsiaalmeedia kaudu juba eelnevatel päevadel, mis suuresti vähendas teadmatusest tulenevat võistlusärevust.Väga meeldis ka see et maraton joosti ühe ringina. "

 

"Väga lahe ja motiveeriv tempomeister 3:30:00 ajale. Toitlustuspunktid mugavad ja kiired. Tasuta ühistransport linnas neil päevil osalejatele. Väga mõnus taastumispunkt ja maitsev toit."

 

 

Peasponsor
Rimi
Osavõistlused
Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt