Grupid lastejooksul

JOOKSJAD

JOOKSJATE ARV
Tallinna Lauliku Lasteaed 150
Lasteaed Rõõm Maardu: Pääsukese rühm 20
Laagri Lasteaed 216
Tallinna Lotte Lasteaed 152
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike: Rukkilille ja Pääsukese rühm 22
Tallinna Suur-Pae Lasteaed: Lepatriinud, Mõmmikud, Liblikad, Jaaniussikesed, Vikerkaar 123
Tallinna Tuule Lasteaed 110
Krootuse Lasteaed Pesapuu 40
Tallinna Kullatera lasteaed 100
Sipa- Laukna Lasteaed: Kurepesa rühm  11
Rakvere Triinu Lasteaed: Puhh, Muumi, Pipi ja Nublu rühm 47
Kuressaare Tuulte Roosi lasteaed 27
Lasteaed Päikene 50
Tallinna Kivimurru Lasteaed: rühmad Vikerkaar ja Tähekesed 15
Rakvere Rohuaia lasteaed: Kuukiirte rühm 20
Lasteaed Sinilill 59
Paldiski lasteaed Sipsik: Päevalilleke rühm 18
Tallinna Sikupilli Lasteaed: Poku rühm 24
Tallinna Meelespea lasteaed: Kuldkalakeste rühm 20
Tallinna Mesimummu Lasteaed: Sinilill, Päevalill, Võilill ja Rukkilill 92
Tallinna Tähekese Lasteaed: Mesilased 21
Tallinna Raku lasteaed 50
Kolde Lasteaed: Mesimummide rühm 24
Kasti - Orgita Lasteaed: Mesilaste rühm 23
Kolde Lasteaed: Maipõrnika rühm 23
Tallinna Läänemere Lasteaed: rühmad Ilves ja Põder 41
Tallinna Ümera Lasteaed 180
Tallinna Vormsi Lasteaed 96
Riidaja Põhikool lasteaed 18
Kolde lasteaed: Lepatriinu rühm 24
Kolde Lasteaed: Sajajalgsete rühm 21
Kuressaare Ristiku lasteaed: Maasikate ja Kiilikeste rühmad 44
Pühajärve Pipi vanem liitrühm 15
Kambja Lasteaed Mesimumm: Õunakeste rühm 22
Tallinna Jaan Poska Lasteaed 109
Tallinna Vormsi Lasteaed: Kiisupere rühm 24
Tallinna Allika Lasteaed 65
Tallinna Kivimäe Põhikool: 1., 2. ja 3. klass 72
PAIde Lasteaed: Vikerkaarepai rühm 10
Tallinna Endla Lasteaed 56
Raadi lasteaed Ripsik 139
Lasteaed Mooniõied: Muumid, Mesimummud,Naksitrallid 64
Tallinna Muhu lasteaed 25
Tallinna Nurmenuku lasteaed 53
Pärnu Lasteaed Mai Raeküla lasteaed: Siisikeste rühm 12
Tallinna Tihase Lasteaed: Metsatihased 22
Pärnu Lasteaed Mai Raeküla lasteaed, Sirtsukeste rühm 19
Sipa-Laukna Lasteaed: Linnupesa rühm 9
Õie Lasteaed 143
Kernu Kool: Kuuseriisika rühm 12
Kohtla- Järve Lasteaed Buratino: Päiksekesed 21
Pärnu Mai lasteaed Raeküla lasteaed 18
Päikesejänku lasteaed 120
Kärla Lasteaed 60
Tallinna Luha Lasteaed 95
PAIde Lasteaed: rühmad: Sinilill, Kaeralill, Päevalill, Rukkilill, Võilill ja Meelespea 72
Ida-Niidu lasteaed 56
Järveküla lasteaed 168

 

Tallinna linn
Visitestonia
Kultuuriministeerium
World Athletics
AIMS
Running For All
Kergejõustikuliit
Kultuurkapital
Rimi
Tallink
Nike
Sportland
Klick
Fysioline
MyFitness
Blummin
Marathon100
Sky Plus
Eesti Linnajooksud
Kesklinna Tõlkekeskus
Sportos