Tempomeistrid


 

Poolmaratoni lõpuaja eesmärgid:

1:30 Tarmo Reitsnik

1:45 Jaan Jagomägi

2:00 Kristel Vallaste

 

 

 

 

 

Stardikoridoris leiad nad suure õhupalli järgi, kuhu on märgitud eeldatav finišiaeg.

 

 

 

 

 

 

1:30 tempomeister Tarmo Reitsnik: 58, enda lemmik-poolmaraton on Berliin (sealt ka isiklik tipptulemus 1:16:03, aastast 2016)- miks see jooks meeldib: hea korraldus, kiire rada, palju osalejaid jooksul ja pealtvaatajaid raja ääres. Olen seal osalenud kolm korda, mis teeb minu väljaspool Eestit poolmaratonidest senini suurima osaluskorraga 21.1km-jooksu.

 

2:00 tempomeister Kristel Vallaste: Olen jooksnud 22 maratoni, neist 2 tempomeistrina ja 21 poolmaratoni, neist 6 tempomeistrina. Lemmik poolmaraton oli Gran Canarial - oli väga lahe reis parimas seltskonnas.

 

 

 

1:30 tempomeister Tarmo Reitsnik: Esimene kord, jääb ikka meelde! See oli 2016. Palav ilm oli. Eesmärk oli joosta 2:00:00 lõpuajaga. Tuli siiski 1:58:06. Minu jaoks oli keeruline seda tempot hoida, ikka kippus kiiremaks.. Aga kuna seltskond minu ümber oli minu tempoga kaasa tulev, siis nii ka läks. Alati on tempomeistri parim emotsioon see, kui saan tagasisidet jooksjatelt, keda suutsin hea tulemuseni viia. Neid emotsioone, neid hetki on alates 2016 olnud iga kord, mil ma  tempomeister olnud olen, nii Tallinnas kui Tartus!

 

2:00 tempomeister Kristel Vallaste: Olen olnud Tallinna Maratonil poolmaratoni tempomeister kolmel korral, alati 2h gruppi vedanud. Ükskord, kui nii poolmaraton kui maraton veel mõlemad samal päeval Vabaduse väljakult lähte said, läksin oma suurte 2:00 tähistusega õhupallidega maratoni starti vaatama (poolmaraton startis hiljem) - mina ja mu õhupallid tekitasime eliitgrupi kõrval palju nalja ja küsivaid pilke - 2h tempogruppi maratonis ei olnud osanud keegi oodata :).

 

 

1:30 tempomeister Tarmo Reitsnik:

1.Maraton kodu lähedal!

2.Septembrikuine traditsioon osaleda (kas 10km, 21 või 42km, valik on igaühe enda teha!)

3. Palju tuttavaid rajal ja raja ääres!

 

2:00 tempomeister Kristel Vallaste: Tallinna Maratonil on alati ilus päikeseline ilm! Väga hea ja sujuv korraldus, palju sõpru ja tuttavaid raja ääres.

 

 

1:30 tempomeister Tarmo Reitsnik:

1. Valige tempo, milleks olete treeninud, kindlasti mitte lenda võimeid üle hinnata!

2. Jooksule eelneva nädala jooksul pange rõhku jooksuks valmistumisele (toitumine/süsivesikute "laadimine", puhkus-nii vaimne kui füüsiline, küllaldane uni)!

3. Pidage meeles - jooksuvõistlus on jooksja pidupäev!, seega nautige seda, minge starti hea emotsiooniga!

 

2:00 tempomeister Kristel Vallaste: Ära muretse ega pabista! Oled trenni teinud ja ega võistlus ju teistmoodi ole - teed seda, mis sulle meeldib. Hoia rajal energiat - rõõmusta oma südames, las lehvitavad, plaksutavad ja hõikavad pealtvaatajad - sulle on see liigne energiakulu. Et kõik läheks hästi!

 

 

PARTNERID
Swedbank
Tallinna linn
Visittallinn
Kultuuriministeerium
Visitestonia
A. Le Coq
Nike
Sportland
Tallink
Kultuurkapital
Viking Motors KIA
World Athletics
AIMS
Running For All
Kergejõustikuliit
MyFitness
Marathon100
Sky Plus
Tervis Pluss
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt