19. mai 2018
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Spordiürituste Korraldamise Klubi ja Tallink Grupp teatasid Tallink Tennisekeskuses toimunud pressiüritusel, et Tallinkist saab 2018. aastast Eesti ühe vanima ja rahvarohkeima jooksuürituse Maijooksu nimitoetaja. Ühtlasi sõlmisid Eesti parimad pikamaajooksjad Liina Tšernov ja õed Luiged omavahelise kihlveo, kellest saab järgmise aasta Maijooksu võitja.

“Maijooks on viimased kolm aastakümmet olnud kevadise Eestimaa üks suurimaid spordisündmusi, millest mullu võttis osa ligi 15 000 erinevas vanuses liikumisharrastajat, sealhulgas ka hetke Eesti parimad naisjooksjad,” ütles  Spordiürituste Korraldamise Klubi juht ja Tallink Maijooksu peakorraldaja Mati Lilliallik. “Mul on väga hea meel, et meie pikaaegse koostöö jätkuna saab Tallink Grupist järgmisel kolmel aastal Maijooksu nimitoetaja.”

 

Tallink Grupi müügi- ja turundusjuhi Marina Jõgi sõnul on Tallinki strateegia ja äritegevuse lahutamatuks osaks panustamine ühiskondlikkesse algatustesse ning tervislike eluviiside edendamisse.

 

“Maijooks toob igal kevadel sportima tuhandeid entusiastlikke jooksusõpru,” lausus Jõgi. “Meie sooviks on aidata kaasa selle pikaajalise traditsiooniga spordiürituse jätkuvale edule ja koostöös korraldustiimiga anda...

Avatud on registreerimine Tallink Maijooksule 2018!

Registreeru SIIN

Maijooksu kinkekaart

Jälgi Maijooksu facebook kontot