Maijooksust

MAIJOOKS PANEB TUHANDED TUBLID NAISED LIIKUMA! 

 

Maijooks on Eesti suurim naiste liikumis- ja spordisündmus. Esimene Maijooks toimus 1988. aastal Maiklubi eestvedamisel, meelitades tervisejooksu tegema paarsada naist. Alates 2009. aastast on Maijooksu korraldanud Spordiürituste Korraldamise Klubi ja osavõturekord on jõudnud 16 000 liikumisharrastajani. Väikese Eesti kohta on see fenomenaalne. Naised teevad kohati silmad ette meestelegi.

 

Maijooksul on olnud oluline roll liikumisharrastuse trendide kujundamisel naiste seas. Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, kus on juba kolmekümne nelja aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle veerand miljoni tubli naise. Igaühele sobival 7 km rajal saab osaleda nii joostes kui käies, valides jõukohaseima tempo. Populaarsust on kogumas ka noortele mõeldud 3 km pikkune RIMI tütarlastejooks.

 

Maijooksule tullakse kogu perega, sest sel päeval jätkub Tallinna Lauluväljakul tegevuslusti kõigile! Kavas on ka Limpa Lastejooks, taas pakub põnevaid väljakutseid ülimenukas Meestehoid ning avatud on Tervisemess. Päev lõpeb traditsioonilise suure kevadkontserdiga.

 

✨ 2023. AASTAL TOIMUB LHV MAIJOOKS 20. MAIL! ✨

 

REGISTREERI SIIN

 


 

Põnevaid fakte Maijooksust   Maijooksu võitjad

 

PARTNERID
LHV
Tallinna Linn
Rimi
Nike
A. Le Coq
Tallink
Sportland
Kultuurkapital
MyFitness
Lauluväljak
Eesti Näitused
SPORTOS
Liikumisaasta 2023