Maijooksust

MAIJOOKS PANEB TUHANDED TUBLID NAISED LIIKUMA! 

 

Maijooks on Eesti suurim naiste liikumis- ja spordisündmus. Esimene Maijooks toimus 1988. aastal Maiklubi eestvedamisel, meelitades tervisejooksu tegema paarsada naist. Alates 2009. aastast on Maijooksu korraldanud Spordiürituste Korraldamise Klubi ja osavõturekord on jõudnud 16 000 liikumisharrastajani. Väikese Eesti kohta on see fenomenaalne. Naised teevad kohati silmad ette meestelegi.

 

Maijooksul on olnud oluline roll liikumisharrastuse trendide kujundamisel naiste seas. Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, kus on juba kolmekümne viie aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle veerand miljoni tubli naise. Igaühele sobival 7 km rajal saab osaleda nii joostes kui käies, valides jõukohaseima tempo. Populaarsust on kogumas ka noortele mõeldud 3 km pikkune RIMI tütarlastejooks.

 

Maijooksule tullakse kogu perega, sest sel päeval jätkub Tallinna Lauluväljakul tegevuslusti kõigile! Kavas on Limpa lastejooksud, põnevaid väljakutseid pakub ülimenukas Meestehoid ning avatud on Tervisemess. Päev lõpeb traditsioonilise suure kevadkontserdiga.

 


 

Põnevaid fakte Maijooksust   Maijooksu võitjad

 

PARTNERID
LHV
Tallinna Linn
Rimi
Euroopa roheline pealinn
Nike
A. Le Coq
Tallink
Sportland
Kultuurkapital
MyFitness
JOIK
Tartu Mill
Libress
Geisha
Fazer
Kotex
IcePower
Liikumisaasta 2023
Lauluväljak
Eesti Näitused
SPORTOS
Nicks
Vapiano
Tervis Pluss
Balbiino
Always
Kalew
Veskimati
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt