et en ru fi

KKK

Tallink Maijooksu Virtuaaljooksu korduma kippuvad küsimused:

 

1. Mis on Tallink Maijooksu virtuaaljooks? 

Tallink Maijooksu virtuaaljooks on seitsmekilomeetri pikkuse distantsi läbimine ajavahemikus 23.-31.05.2020, enda poolt väljavalitud marsruudil omale sobival kellaajal. Distantsi võib läbida nii joostes, käies kui ka kepikõndi tehes. Pärast distantsi läbimist tuleb osalejal seda kinnitada fikseerides oma osalus Maijooksu kodulehel.

 

2. Millal ja kus virtuaaljooks toimub? 

Tallink Maijooksu virtuaaljooks toimub ajavahemikus 23.-31. mai sinu poolt vabalt valitud rajal. Omale sobiva päeva saad antud ajavahemikus ise valida. 

 

3. Mis on virtuaaljooksu distants?

Distants on 7 km.

 

4. Kes võivad virtuaaljooksul osaleda?

Virtuaaljooksul võivad osaleda kõik naised, neiud ja tütarlapsed, kellele on 7 km läbimine jõukohane.

 

5. Mis on virtuaaljooksule registreerimise tähtaeg?

Virtuaaljooksule saab registreerida jooks.ee iseteeninduskeskkonnas kuni 30.05.2020.

 

6. Kas virtuaaljooksu tuleb läbida joostes?

Virtuaaljooksul võib joosta, kõndida või kepikõndi teha. Distantsi läbimiseks on keelatud kasutada auto, jalgratta või muu transpordivahendi abi. 

 

7. Kui mul puudub nutikell ja telefon, siis kuidas saan virtuaaljooksul osaleda?

Sel juhul peate oma tulemuse laadima stardinimekirja manuaalselt. Peale 7 km distantsi läbimist sisestate stardiprotokolli aja, millal distantsi alustasite ja lõpetasite.

 

8. Kuidas ja kuhu pean oma tulemuse ülesse laadima?

Tulemusi saab üles laadida faili kujul või manuaalselt jooks.ee lehel asuvasse stardinimekirja, oma nime taha. Tulemusi saab sisestada kuni 31.05.2020 kell 23.59.

  • Faili kujul: ava oma nime juures aken “Choose File”. Lae sinna oma arvutisse varasemalt salvestatud sobilikus formaadis (.fit, .gpx, .pwr, tcx.) fail. Kõik enamlevinud spordikellade/rakenduste tootjad annavad võimaluse faile alla laadida vähemalt ühes eelpool mainitud formaadis.
  • Manuaalsel viisil tulemuse fikseerimiseks sisesta: alustamise aeg, läbitud distants (7 km), lõpetamise aeg ja võimalusel tehke pilt oma tulemusest andmete kontrollimiseks. 

 

9. Kas saan oma üles laetud tulemust muuta?

Jah, oma tulemust saad muuta kuni 31.05.2020 kell 23.59.

 

10. Olen registreeritud ajavõtuta distantsile. Kuidas ma siis kinnitan, et läbisin virtuaaljooksu?

Distantsi läbimise saad kinnitada Maijooksu kodulehel asuvas stardinimekirjas perioodil 23.-31.05.2020. Otsi stardinimekirjast oma nimi ja vali ’läbisin distantsi’. 

 

11. Kuidas saan virtuaaljooksu stardinumbri?

Osalejad saavad stardinumbri alla laadida Maijooksu kodulehelt alates 20.05.2020. Soovi korral prindi stardinumber ning kinnita distantsi läbides see endale särgile. Stardinumber ei ole personaalne ja selle kandmine distantsi läbides ei ole kohustuslik.

 

12. Registreerisin Maijooksule enne virtuaaljooksu väljakuulutamist ja soovin virtuaaljooksul osaleda. Mis edasi?

Kõik osavõtjad, kes registreerisid enne virtuaaljooksu välja kuulutamist, kantakse automaatselt virtuaaljooksu stardinimekirja ja eraldi osavõtutasu osalemiseks maksma ei pea.

 

13. Registreerisin Maijooksule enne virtuaaljooksu välja kuulutamist ja ei soovi virtuaaljooksul osaleda? Mis edasi? 

A) Kui Sa ei soovi Tallink Maijooksu virtuaaljooksust osa võtta, saad kuni 15.05.2020 jooks.ee iseteeninduskeskkonnas, registreeringu edasi kanda 2021. aastal toimuvale Maijooksule. 

B) Osavõtutasu tagasiküsimise soovi korral tuleb täita taotlus, mis tuleb saata allkirjastatult enne 15.05.2020 e-posti aadressile jooks@jooks.ee. Tagasikanded tehakse maikuu jooksul.

 

14. Kuidas saan kätte medali, diplomi ja lubatud osaleja boonused?

Medali saatmise eelduseks on korrektse postiaadressi lisamine stardinimekirja pärast oma tulemuse/osaluse fikseerimist. Medal saadetakse posti teel virtuaaljooksust osavõtjatele hiljemalt 1.06.2020. Personaalse E-diplomi saad alla laadida finišiprotokollist Maijooksu kodulehelt. Koostööpartnerite eripakkumised lisanduvad 23.05.2020 jooks.ee iseteeninduskeskkonda osaleja kasutaja kontole rubriiki ’Pakkumised’.

 

15. Kelle vahel loositakse välja loosiauhinnad?

Kõigi distantsi läbinute vahel loositakse 1.06.2020 välja koostööpartnerite auhindu. Võitjad teatakse Maijooksu kodulehel. Vaata loosiauhindu siit

 

16. Kuidas kajastatakse osalejate tulemused?

Virtuaaljooks ei ole võistlus. Osalejate tulemused kajastatakse Maijooksu kodulehel finišiprotokollis, ajavõtuga ja ajavõtuta distants eraldi, tähestikulises järjekorras. 

 

17. Millistest reeglitest pean rajal kinni pidama? 

Virtuaaljooksust osavõtt toimub omal vastutusel. Ohutuse huvides peavad osavõtjad täitma kõiki liikluseeskirju. Virtuaaljooksul osalemine peab toimuma vastavalt kõigile kehtivatele üldistele liikumisreeglitele. Kui virtuaaljooksu perioodil kehtib riigis eriolukord, siis peab jälgima sellest tulenevaid piiranguid ja ettekirjutusi.

Tallink Maijooksu virtuaaljooks, toimub 23.-31.mail 2020! Täname, et hoiad igakevadist Maijooksu traditsiooni au sees, toetad korraldajate jätkusuutlikkust, ning annad oma osavõtutasuga panuse Eesti Vähiliidu mammograafiabussi jaoks uue ja kaasaegse 3D mammograafi ostule.

 

Stardinimekiri koos stardinumbri allalaadimise võimalusega on siin

  • Seitsmekilomeetri pikkune distantsi tuleb läbida ajavahemikus 23.-31.05.2020
  • Distantsi võib läbida enda poolt väljavalitud marsruudil omale sobival kellaajal. Vaata näidisradasid siit.
  • Distantsi võib läbida nii joostes, käies kui ka kepikõndi tehes

 

Osavõtu kinnitamine ja ajavõtulogi edastamine

  • Tulemusi saab üles laadida jooks.ee lehel asuvasse stardiprotokolli, oma nime taha.
  • Tulemusi saab sisestada kuni 31.05.2020 kell 23.59.
  • Vaata tulemuste laadimise juhendit ja videoõpetust siit.

Vaata tulemusi siit