18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Stardimaterjalid ja sekretariaat

Tallink Maijooksu Sekretariaat on Tallinna Lauluväljaku esimesel korrusel avatud alates kolmapäevast, 15. maist järgmiselt:
kolmapäev 10-19
neljapäev 10-19

reede 10-19

laupäev alates kell 10
Sissepääs laululava mere-poolsest küljest. Kui tuled autoga, sõida sisse Oru väravast ja pargi laulukaare kõrvale.

 

NB! Tule ja võta oma stardimaterjalid välja varakult. Võistluspäeval on rahvast palju ja järjekorrad pikemad. 

Stardimaterjalid on reastatud numbrilises järjestuses - leia oma stardinumber siit.

 

Stardimaterjalide väljastamine toimub isikut tõendava dokumendi alusel. Osalejal on võimalik välja võtta ka sõbranna/tuttava materjalid eeldusel, et sõbranna/tuttav on sellest teadlik. Väljavõtja annab selle kohta allkirja infopunktis. Kui soovid kellegi teise materjale välja võtta, siis pead sa teadma osaleja nime, sünniaastat ja distantsi, millel ta osaleb ning tema stardinumbrit.

 

NB! Grupid! Stardimaterjalid on võimalik komplekteerida ja ühe korraga välja võtta (teavita sellest palun korraldajaid e-maili teel jooks@jooks.ee). 

 

Sekretariaadis on võimalik registreeruda Tallink Maijooksule.

 

 

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp