19. mai 2018
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Stardiprotokoll

STARDIPROTOKOLL 2018

 

  • Kinnitus Sinu registreerimisele on Sinu nimi stardiprotokollis. Osalejad kantakse stardiprotokolli pärast osavõtutasu tasumist.

 

  • Juhul, kui kasutasid maksmisel registreerimislehel olnud pangalinki, lähed Sa automaatselt ülesse stardiprotokolli. Stardinumber lisatakse viie tunni jooksul.

 

  • Juhul, kui Sa ei kasutanud registreerimisankeedis olnud pangalinki, vaid maksid osavõtutasu eraldi oma internetipanga kaudu, siis ei lähe Sa automaatselt stardiprotokolli, vaid korraldajad kontrollivad Sinu andmeid ja viie päeva jooksul lisatakse Sind stardiprotokolli!

 

  • Juhul kui Sa mingil põhjusel ei leia oma nime stardiprotokollist, aga oled registreerunud ja tasunud osavõtutasu, siis võta ühendust korraldajatega e-maili jooks@jooks.ee või telefonil 62 99 259.

Spordiürituste Korraldamise Klubi ja Tallink Grupp teatasid Tallink Tennisekeskuses toimunud pressiüritusel, et Tallinkist saab 2018. aastast Eesti ühe vanima ja rahvarohkeima jooksuürituse Maijooksu nimitoetaja. Ühtlasi sõlmisid Eesti parimad pikamaajooksjad Liina Tšernov ja õed Luiged omavahelise kihlveo, kellest saab järgmise aasta Maijooksu võitja.