23. mai 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

20. mail toimub suurim naistele suunatud liikumissündmus

20.02.2017
SEB Maijooks 2016 start

Laupäeval, 20. mail Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümnendat korda toimuv Eesti suurim naiste liikumissündmus SEB Maijooks ootab rekordilist osavõttu.

Esmakordselt saavad kõik maijooksulised unikaalse medali, mis on disainitud ainult tänavusest juubelijooksust osavõtjatele. Medaleid on tellitud viisteist tuhat ja täpselt sama palju osalejaid saab ka tänavuse Maijooksu starti.

 

Maijooksul võivad daamid, naised, neiud ja tütarlapsed kaasa lüüa kõigile jõukohasel seitsmekilomeetrisel rajal joostes, käies või kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ja ajavõtuta distantside vahel. Lastele toimuvad lustakad Draakoni lastejooksud, terve päeva on Lauluväljakul tervise- ja vabaaja mess, avatud on populaarne meestehoid ja toimub suur kevadkontsert.
 
SEB Maijooksule registreerimise aktiivseim periood on traditsiooniliselt enne naistepäeva, mil iga päev registreerub sadu inimesi. Maijooksust osavõtt on osutunud väga menukaks naistepäevakingituseks nii üksikisikutele kui tervetele kollektiividele. Kõik, kes on SEB Maijooksule registreeritud enne 8. märtsi saavad naistepäeva puhul Tallinkilt superpakkumise neljale Stockholmi kruiisile ning kõigi registreerunute vahel loositakse välja arvukalt Maijooksu partnerite auhindu.
 

Registreeruma

Spordiürituste Korraldamise Klubi otsib oma meeskonda: 

 

  • MÜÜGI- JA TURUNDUSSPETSIALISTI, kelle eesmärgiks on erinevate spordisündmuste müügi- ja turundustegevuste korraldamine, koordineerimine ja analüüs.

Tutvu töökuulutusega SIIN

 

  • KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI, kelle eesmärgiks on erinevate spordisündmuste info haldamine, kommunikatsioonitegevuste korraldamine, koordineerimine ning analüüs

Tutvu töökuulutusega SIIN

 

Kandideerimiseks saada oma CV ja palgaootus meiliaadressile: mati@jooks.ee hiljemalt 20.02.2020.