23. mai 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

Tallink Maijooksul hoolitseb meeste eest Tallink Meestehoid

17.05.2018

19. mail toimub Tallinna Lauluväljakul järjekorras juba kolmekümne esimene Tallink Maijooks. Viimased kolm aastakümmet on see olnud regiooni suurimaid kevadisi spordisündmusi ning toonud sportima tuhandeid naisi ja neide.

 

Maijooksul lastakse rajale küll ainult õrnema soo esindajad, kuid ei ole unustatud ka mehi, sest kui naised on kõndimas või jooksmas, pakub meestele meelelahutust ja sportlikku tegevust legendaarne Tallink Meestehoid päevajuht Rene Riismaa eestvedamisel.

 

Kuna 2018 on jalgpalli MM-i aasta, siis leiab tänavu Meestehoiust mitmeid jalkaga seotud atraktsioone. Samuti saavad mehed omavahel sportlikult mõõtu võtta ning jäädvustada hetke meeleolukast päevast fotonurgas. Oma atraktsioonidega on kohal ka Päästeliit.

Sel aastal laieneb Tallink Meestehoid üle terve Lauluväljaku - nimelt saab meeste alalt stardi seikluslik orienteerumismäng Meesteoid, mille raames tuleb tahvelarvuti toel leida üles mõnikümmend sihtkohta Lauluväljakul ning seal küsimustele võimalikult täpsed vastused anda.

Jagub ka adrenaliinisüste - püsti saab pandud zipline rada. Pärast pikka liugu puude latvade kohal on aga võimalik lõõgastuda Tallink Grupi ilusalongide ketti kuuluva Hera Salongide massaažinurgas või üllatada jooksult tulnud kaasat uue soenguga. Just, Meestehoiu legendaarne juuksurinurk on taas avatud! Lisaks jääb mõndagi esialgu veel üllatuseks.

 

Pole kahtlustki, et mehed leiavad Tallink Meestehoius tegevust terveks päevaks, kuid kasutavad kindlasti ka võimalust kaasa elada kell 11.30 Mere värava lähistel algavatele Drako Lastejooksudele ning innustavad naisi Maijooksu stardis, mis antakse 13.00.

Seitsmekilomeetrisel jooksu-, käimise- ja kepikõnnirajal ergutavad kõiki liikumisharrastajaid artistid Tallinki laevadelt, lõpuspurdiks antakse hoogu juurde Sportlandi ja MyFitnessi ergutuspunktides ning Saku Vichy joogipunktides pakutakse vett ja värskendavat vitamiinijooki. Kõige selle kõrval saab mõistagi ka iga mees oma kallitele raja ääres kaasa elada ning kogu sündmuse veelgi meeleolukamaks muuta.

 

Sportliku päeva lõppu võib terve pere juba koos nautida Maijooksu traditsioonilisel kontserdil, kus sel aastal on peaesinejaks Karl Erik Taukar Band.

 

Tallink Maijooksule saab kuni reede õhtuni registreerida internetilehel www.jooks.ee ning Tallinna Lauluväljaku esimesel korrusel avatud Maijooksu sekretariaadis. Sekretariaat on avatud neljapäeval ja reedel kell 10.00-19.00 ning laupäeva hommikul enne kell 13.00 toimuvaid starte.