18. mai 2019
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru fi

Uudised

Oluline info Maijooksul osalejale

15.05.2019

Tallink Maijooksu stardimaterjalid on võimalik välja võtta sekretariaadist Tallinna Lauluväljaku peahoone esimeselt korruselt: 15.-17. mail kell 10-19.

 

Laupäeval toimub stardimaterjalide väljastamine kuni kella 13.50ni. Tule ja võta oma stardimaterjalid võimalikult varakult välja! Stardimaterjalid on reastatud numbrilises järjestuses, seega pead sa teadma oma stardinumbrit.

Vaata oma stardinumbrit siit

 

Tutvu kindlasti eelnevalt:

stardimaterjalide ja sekretariaadi infoga

programmiga

võistluskeskuse skeemiga

rajaga

liiklusinfoga

transpordi ja parkimisega

juhendiga

 

Tallink Maijooksu start antakse kell 14:00 Lauluväljakul Mere väravate juurest.

18. mail toimunud Tallink Maijooksu võitis Liina Tšernov. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi viisteist tuhat liikumisharrastajat.

 

Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne teist korda toimunud Tallink Maijooksu võitis neljandat aastat järjest ja üldse juba viiendat korda Liina Tšernov spordiklubist Jooksupartner, läbides seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne kolme minuti ja kahekümne kahe sekundiga. Teiseks tuli Liina Luik ja kolmandaks Leila Luik Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist kaotades võitjale vastavalt 27 ja 55 sekundit.

 

Traditsioonilisest kevadisest tervisespordipeost sai osa ligi viieteist tuhat erinevas vanuses liikumisharrastajat. Seekordsel Tallink Maijooksul oli esindatud üle kolmesaja ettevõtte ja kollektiivi. Suurima ettevõtte karika võitis Põhja Eesti Regionaalhaigla, kes oli väljas kolmesaja kümne liikumisest lugupidava töötajaga. 

 

 

Eakaim daam tänavusel Maijooksul oli 82-aastane Viktoria. Üheksateist osavõtjat tähistasid täna oma sünnipäeva, neliteist osalejat olid Mai-nimelised ning kõige rohkem oli osalejate seas Katrini nimelisi, tervelt sada kuuskümmend viis. Maijooksu korraldustiimi oli kaasatud üle 500 inimese.

 

Maijooksul sai kaasa lüüa kogu perega, sest kavas olid ka Mesikäpa lastejooksud, terve päeva töötas lustakaid tegevusi pakkuv Meestehoid ning toimus mitmekülgne tervise ja vaba aja mess. "Tallink 30 kontsertshow" tõi publiku ette superstaarisaates tuntust kogunud Sissi ja Eesti laulul publiku südameid murdnud Stefani. Kohal oli tantsutrupp Showstoppers ja DJ Nrike. Päeva lõpetas suur kevadkontsert, kus astus üles Ott Lepland.

 

Järgmine Tallink Maijooks toimub 23. mail 2020. aastal. 

 

Foto: Kristo Parksepp