13. juuni 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Soe talv on tõstnud Eesti tuntud jooksusündmustele registreerimise enneolematult kõrgeks.

Tänavune soe ja lumevaene talv soosib jooksuharrastajaid. Praeguse aastaaja kohta tavapäratult head harjutamistingimused nii terviseradadel kui kergliiklusteedel on inspireerinud paljusid inimesi alanud aastaks sportlikke eesmärke püstitama ning eelseisvatele rahvajooksudele kirja panema. Jaanuarikuu kohta on jooksusündmustele registreerimine rekordiline. 

 

Eesti suuremaid jookse haldava Spordiürituste Korraldamise Klubi registreerimisaktiivsus on keskmiselt kolmkümmend protsenti tavapärasest kõrgem. 

 

Eesti suurima rahvaspordisündmuse Tallinna Maratoni ja Sügisjooksu osavõtjate arv liigub Spordiürituste Korraldamise Klubi klienditeeninduse juhi Kadi Mölleri sõnul rekordikursil ning läheneb juba praegu kolmele tuhandele, mis on eelnevatel aastatel olnud iseloomulik pigem kevadkuudele. Ligi viiskümmend protsenti on kasvanud ka välismaa jooksjate osakaal, mille ...

Narva Energiajooks toimub laupäeval, 13. juunil 2020

Narva Energiajooksu programmi kuuluvad jooks, kepikõnd ja käimine 6 kilomeetrisel rajal ning jooks 21,1 kilomeetri pikkusel poolmaratoni distantsil. Poolmaratoni arvestuses peetakse ka Eesti meistrivõistlused. Pisematele toimuvad lastejooksud.

 

Võistluskeskus, stardi- ja finišipaik asuvad Narva promenaadi alguses Narva jõe ääres Joaorus.

 

Narva Energiajooksul on erakordne võimalus joosta Euroopa Liidu kõige idapoolsemal jooksurajal kauni Narva jõe kaldapealsel.

 

Kohtumiseni Narvas!