10. oktoober 2020
Start: 00
00 : 00 : 00
et en ru

Ida-Virumaa suurim spordisündmus Narva Energiajooks on koos poolmaratoni Eesti meistrivõistlustega edasi lükatud 10. oktoobrile.

 

Seoses kujunenud olukorraga pikeneb ka üheksast tuntud jooksust koosneva Selver Eesti Linnajooksud sarja ühisregistreerimise tähtaeg 30. juunini.

Ülemaailmse koroonaviiruse pandeemia tõttu on Eesti Vabariigis määramata ajaks keelatud suurte avalike ürituste korraldamine. Seetõttu on 13. juunil toimuma pidanud Ida-Virumaa suurim spordisündmus juba kümnendat korda toimuv Narva Energiajooks edasi lükatud sügisesse ja toimub piirangute leevenedes laupäeval, 10. oktoobril.

 

Narva Energiajooksu programmi kuuluvad traditsiooniliselt 21,1 kilomeetri pikkune poolmaraton ning kuuekilomeetrine distants jooksjatele ja käijatele ning lastejooksud. 
Koostöös Eesti Kergejõustikuliiduga toimuvad Narvas juba traditsiooniliselt ka Eesti meistrivõistlused poolmaratonis. 

 

Ida-Virumaa suurima spordisündmuse stardi-finišipaik asub jõeäärse promenaadi alguses rannahoone juures. Vaheldusrikas rada viib osalejad ajaloolise Kreenholmi Manufaktuuri territooriumile, läbib mitmeid Narva linna tänavaid ja kergliiklusteid nin...

Oluline info Narva Energiajooksu osalejale
  • Kõik registreeringud on automaatselt edasi kantud 10. oktoobril toimuvale Narva Energiajooksule